Minulou sobotu, 30.7.2011 proběhl na hřišti TJ Sokol Poličná třetí ročník fotbalového turnaje hokejových fanoušků pod názvem "o putovní Bobří pohár". Na turnaji se představilo 11 týmů i napříč druholigové skupiny Východ. Nejpočetnější zastoupení však mělo pořadatelské Valašské Meziříčí. Vítězným týmem se ve třetím ročníku stalo mužstvo pod názvem "placatý ocas".

Třetí ročník fotbalového turnaje hokejových fanoušků pod názvem "O putovní Bobří pohár" se tentokrát premiérově uskutečnil na hřišti místní části TJ Sokol Poličná.

Na turnaji se sešlo několik týmů z jihomoravského, olomouckého, zlínského a moravskoslezského kraje.

Hrací systém byl rozdělen na 2 skupiny.
Ve skupině A na sebe narazily celky: Prrr, WF, Burákův mlejn, Placatý ocas, MEOfans a Břeclav.

6. Břeclav, skóre 9:30

Ve skupině B na sebe narazily celky: Bukulo, RED T., NJ, R.Rota a hokejisté Val.Meziříčí.

Pořadí ve skupině B bylo následující:
1. Hokejisté Valašské Meziříčí, skóre 16:6
2. Bukulo, skóre 19:9
3. R.R.,skóre 15:8
4. RED, skóre 12:13
5. NJ, skóre 3:29
První místo obsadil tým pod názvem Placatý ocas , který zvítězil ve všech 7 utkáních a na celém turnaji nezaznamenal jedinou ztrátu bodu.

Poraženým finalistou se stali hokejisté HC Bobři Valašského Meziříčí , kteří finále prohráli těsným rozdílem jediné branky 1:2. Za tým hokejistů se na trávníků představilo bratrské trio Miroslav, Martin a David Vargovi, Jakub Mocek a Róbert Balga.

Boj o třetí místo znamenalo velké drama mezi meziříčskými WF a Bukulo. Pozici na "bedně" nakonec však obhájil tým Bukulo, který porazil až na penalty loňské vítěze Walmez forever (WF).

Umístění:
1. Placatý ocas
2. Hokejisté HC Bobři Val.Meziříčí
3. Bukulo

Všechny týmy obdržely poháry za umístění, vítěz turnaje - tým fanoušků meziříčských Bobrů pod názvem "placatý ocas" obdržel taktéž putovní pohár. Za vítězný tým byl nejproduktivnějším hráčem 45letý Igor Kundrát, který vstřelil nejvíce branek nejen svého týmu, ale celého turnaje. Jejich počet se zastavil na čísle 21.

Po ukončení turnaje, slavnostním vyhlášení a rozdělení cen přišla na řadu volná zábava zúčastněných. Celým turnajem provázel moderátor radia Valašsko, Jan Gottfried., který komentoval nejen dění a výsledky na hřišti, ale následně hrál přítomným i k tanci a poslechu.