V prvním přípravném utkání před domácím publikem vyzvou Bobři celek Nového Jičína
pondělí 15.8.2011 | David Fabián |

V prvním přípravném utkání před domácím publikem vyzvou Bobři celek Nového Jičína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí se představí poprvé pod vedením nového trenéra Jaroslava Stuchlíka svým fanouškům. Jejich soupeřem bude celek Nového Jičína.

V debry proti týmu sídlícím v nedalekém Novém Jičíně se domácím fanouškům představí také všechny nové posily valašskomeziříčského celku, které trenér v přípravných zápasech zkouší. "Staronově" se objeví v dresu Bobrů i Lukáš Bokroš, který se vrátil z přípravy v prvoligovém Šumperku.

Utkání hrané 16. srpna začíná v 18 hodin. Vstupné na tento zápas bude 20 kč.

Pro Bobry to bude již druhé utkání přípravy, v tom prvním porazili Uherské Hradiště v poměru 4:2. Také Jičín už má své první utkání za sebou a to vítězné, když porazil Přerov 2:1.

Příjďte podpořit naše hokejisty v jejich snažení a pomožte jim svou přítomností k dobrému výsledku.

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí:
Slovák(Vlachynský) - Mikel, Vašut, Růčka, Blažek, Musil, Ovšák, Dvořák - Martiník, Bacul R., Kopecký, Varga D., Kovář, Ambruz, Balga, Varga Mir.,Varga Mar., Dostál, Linduška, Tatarčík, Bokroš L.

Sestava HC Nový Jičín:
Šrámek (Kozák) - Hradil, Andrýsek, Gajdoš, Chvostek, Pelikán, Slavík - Glabazňa, Martinčík, Štěpják, Gebauer, Toman M., Zedník P., Částečka J., Havlík, Tomášek, Uhlár, Rak, Orszulík

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS