Bobři změří síly s ambiciozními Piešťany
čtvrtek 18.8.2011 | Michal Václav |

Bobři změří síly s ambiciozními Piešťany

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému třetímu přípravnému zápasu zajíždějí hokejisté HC Bobři Valašské Meziříčí tentokrát na Slovensko, kde se utkají v pátek od 18.hodin s ambiciózním týmem 1. slovenské ligy, ŠHK 37 Piešťany. Pro domácí hokejisty to bude již pátý zápas přípravy před novou sezónou v první lize, kde předvádějí velice kvalitní hokej. Bobry tak zajisté prověří silný tým, který se v odvetě příští úterý představí i ve Valašském Meziříčí.

Bobři mají prozatím za sebou dvě přípravná utkání, ve kterých změřili síly s Uherským Hradištěm a Novým Jičínem. Obě utkání se hráčům vedených trenérem Jaroslavem Stuchlíkem podařilo vyhrát. Vedení klubu chce letos v tabulce o poznání výše, proto se v mužstvu objevili hráči, kteří mají zkušenosti s extraligou, či vítěznou druholigovou sezónou 2009/2010.

V týmu Bobrů se tak představili i doposud všichni noví testovaní hráči, kteří se „poperou“ o místo v sestavě, neboť dle vyjádření trenéra Jaroslava Stuchlíka je v mužstvu prozatím dostatek útočníků, problémem je především obranná řada, kterou by bylo vhodné doplnit. Nyní však Valaši vyráží na Slovensko do lázeňského města, kde změří síly s klubem Piešťan.

Celek ŠHK 37 Piešťany - mistr 1.slovenské ligy 2010/2011,který v baráži o slovenskou extraligu narazil až na Žilinu svůj první zápas odehrál již 5. srpna, tedy o týden dříve než hostující Bobři. Soupeřem jim byl nováček 1. slovenské ligy, tým HK Půchov, kterého svěřenci Milana Hovorky a Romana Sýkory vyprovodili výpraskem 9:1.

Dalším soupeřem slovenského týmu byl kazašský HK Irtyš Pavlodar, se kterým již bylo utkání vyrovnané. O vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byly úspěšnější slovenští hokejisté celkovým výsledkem 2:3.

První ostrý test s českým mužstvem, který byl několik sezón i velkým soupeřem meziříčských Bobrů, sehrály Piešťany s SHK Hodonín. Slovenské mužstvo však zápas zvládlo lépe a hodonínské Drtiče porazili 3:1. Nutno dodat, že Hodonín, který v nadcházející sezóně bude hrát druholigovou skupinu Střed, byl na ledě pouze krátce.

Zatím poslední utkání sehráli Piešťany na ledě maďarského celku SAPA Fehérvár AV19. Pokud se doposud piešťanským hokejistům dařilo, tak v tomto utkání jim naopak toho moc nevyšlo. Výsledek 11:1 pro maďarský celek je určitě překvapením.

ŠHK tedy čeká v pořadí 5. přípravné utkání. Prodlouží Bobři své vítězství v přípravě na tři v řadě?

Předpokládaná sestava:

ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka (Fumač) - Mrázik, Hruška, Románek, Peško, Haring - Kolník, Vrána, Vyletelka, Baran, Kocák - Gróf, Macháč, Mihálik, Mišura, Chylo - Hluch, Poláček, Klčo, Potoček, Rosa

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Mikel, Vašut, Růčka, Blažek, Musil, Ovšák, Dvořák - Martiník, Bacul R., Kopecký, Varga D., Kovář, Ambruz, Balga, Varga Mir.,Varga Mar., Dostál, Linduška, Tatarčík, Bokroš

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS