Bobři v dalším přípravném zápase hostí Vsetín
čtvrtek 25.8.2011 | Jakub Nikl |

Bobři v dalším přípravném zápase hostí Vsetín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V pátek 26.8. čeká Bobry další domácí přípravné utkání, ve kterém vyzvou svého rivala ze Vsetína. Vsetín jistě bude chtít prolomit kouzlo domácí haly Bobrů, ve které ještě nedokázal zvítězit. Zápas to tedy jistě bude zajímavý a diváci se budou mít na co těšit.

Domácí Bobři v úterý vrátili porážku slovenským Piešťanům a to v poměru 4:2. Herní projev Bobrů zatím dává zapomenout na loňskou sezonu a je určitým příslibem na sezonu nadcházející.

Vsetín má v přípravných zápasech zatím aktivní bilanci, když dokázal porazit Přerov 5:4, Prostějov 4:3 a naposledy i Uherské Hradiště 8:2. Naopak, v Hradišti utrpěl debakl 8:4 a v Prostějově prohrál 4:3 po nájezdech.

Na vsetínské straně se ukáže několik nových tváří, které bychom mohli ve II.lize vídat i během sezony. Přijďte tedy i vy podpořit Bobry na tento přípravný zápas, který začíná 26.8. v 18 hodin. Vstupné bude opět 20Kč.

Předpokládané sestavy:
HC Vsetín : Hromada – Spitzer, Farda, Žabčík, Mečiar, Doležálek, Hrčka, Mizera – Hruška O., Kohout, Vaněk, Korčák, Rufer, Zúbek, Holík, Šuňkov, Brandis, Jánský, Gromus, Tesařík

HC Bobři Valašské Meziříčí : Slovák (Vlachynský) - Ambruz, Vašut, Matuštík, Dostál, Mikel, Růčka, Balga, Blažek, Martiník, Bokroš, Musil, D.Varga, Mir. Varga, Linduška, Mar. Varga, Kopecký, Bacul, Ovšák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive