Poučili jsme se ze zápasu se Vsetínem, říká Pavel Linduška
středa 31.8.2011 | Jakub Nikl |

Poučili jsme se ze zápasu se Vsetínem, říká Pavel Linduška

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po posledním domácím přípravném zápasu jsem požádal o dojmy z utkání útočníka Pavla Lindušku, který k výhře pomohl dvěma brankami a jednou asistencí. Pavel před příchodem k Bobrům hrál dva roky ve Španělsku in-line hokej. Jak by srovnal in-line hokej s ledním hokejem? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní utkání ze svého pohledu?
Poučili jsme se z minulého zápasu se Vsetínem. Oproti Vsetínu navíc byl tento soupeř takový statický. Určitě to byl lepší zápas než se Vsetínem.


Nebyl vám takovýto soupeř více po chuti vzhledem k větším treninkových dávkám, které dostáváte?
Treninky jsou asi stejné, jako byly. Je sice pravda, že nejsou tak volnější, jak předtím. Spíš se snažíme nacvičit určité herní situace a dneska jsme si to mohli vyzkoušet v zápase.

Co se týká dnešního zápasu, druhá třetina byla hluchá na obou stranách. Čím si to vysvětluješ?
Myslím, že jsme začali celkem slušně. Vedli jsme 2:0. Pak jsme si možná mysleli, že to půjde samo. Nešlo, to jsme zjistili velmi záhy. V poslední části jsme zase začali hrát hokej a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

K dnešnímu vítězství jsi přispěl dvěma góly a jednou asistencí. Jak bys tyto situace popsal?
První gol byl takové štěstí. Jel jsem sám na brankáře, vystřelil a on to propustil někde mezi betonem a rukavicí a já to jenom dorazil do brány. Druhý gól, to jsem dostal nahrávku do prázdné brány. A ten, na který jsem nahrával, tak to bylo podobné - nahrávka do prázdné brány.

Jak jsi se vůbec dostal do týmu Bobrů?
Dostal jsem se tady tak, že jsem zavolal panu Kovářovi, jestli se můžu přijít ukázat. Řekl mi, že můžu, tak jsem tady.

Jakými týmy jsi v minulosti prošel?
Teď jsem byl dva roky pryč, hrál jsem in-line hokej ve Španělsku. Jinak jsem hrával extraligu juniorů, ale to už je téměř 7 let. Potom v těch mužských soutěžích jsem hrával ve Studénce, Kopřivnici a tak podobně.

Jak se dá srovnat in-line hokej s tím klasickým?
Samozřejmě lední hokej je náročnější na fyzičku, na sílu. V in-line hokeji se vlastně nesmí hrát vůbec do těla, takže je takový technický. Lední je oproti tomu silový, větší plocha hřiště. Celkově je tedy lední hokej těžší.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS