Aspoň jsme si vyzkoušeli hru v oslabení, vtipkoval Luděk Růčka
neděle 4.9.2011 | Jakub Nikl, Petr Nerušil |

Aspoň jsme si vyzkoušeli hru v oslabení, vtipkoval Luděk Růčka

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase na vsetínském ledě nám své pocity ze zápasu sdělil střelec jednoho z našich gólů. Tím to střelcem je jinak střelec sváteční a všem fanouškům známý obránce Luděk Růčka. Více se dočtete v tomto krátkém rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní přípravný zápas?
Dnes jsme k tomu přistoupili úplně jinak. Bylo vidět, že jsme byli více odpočatí než v předchozích zápasech, u kterých jsme byli utahaní a které byly těžké. Dneska to bylo o něčem jiném. I když jsme byli v oslabení, sehráli jsme vyrovnanou partii a prostě to na konci nevyšlo .

Jak bys popsal svůj gól?
Tam Bláža (Jakub Blažek, pozn. redakce) výborně vybojoval puk. Potom nahrál Bokymu (Lukáš Bokroš , pozn. redakce). Ten si počkal, dal mi to a já sem tam došel a zkušeně zavěsil .

Chtěli jste odčinit prohru z domácího zápasu?
Tak určitě. Můžeme prohrát s každým, ale ne se Vsetínem. Když jsme prohráli 7:2, tak to určitě nechalo nějakou stopu a chtěli jsme to dneska vyhrát .

Dnešní rozhodčí nás často posílali do čtyřech nebo do třech. Co bys k tomu řekl?
Rozhodčí byli hrozní. Aspoň jsme si ale vyzkoušeli hru v oslabení. Moc nás do pěti nepustili. Vlastně všechny góly dali v oslabení. Jinak bychom dneska vyhráli.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive