Bobři zajíždějí do Poruby
pátek 30.9.2011 | Jakub Nikl |

Bobři zajíždějí do Poruby

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu utkání Bobři cestují do Ostravy, kde se představí na ledě místní Poruby. Poruba ještě nezískala ani bod a určitě to bude chtít zlomit právě v utkání s Bobry. ValMez zatím taky nehraje v té správné pohodě. Máme se tedy na co těšit. Utkání se hraje v sobotu 1.10. od 17 hodin.

ValMez v minulém kole hostil Uherské Hradiště. Těsně před koncem ValMez vedl 5:3. Po individuálních chybách ale nechal Hradiště vyrovnat. Nakonec dva body vystřelil Milan Kopecký. Není to ale první zápas, který takto mezříčští ztratili. Podaří se jim zlepšit hru již nyní?


Na druhé straně Poruba ještě nezískala ani bod. Nutno ale říci, že většina jejích zápasů skončila maximálně dvoubrankovým rozdílem. V Ostravě si určitě brousí zuby na zlomení této série a připsání prvních bodů. Zápas bude jistě pikantní pro několik hráčů, kteří v minulosti nosili dresy obou soupeřů. Ať již Lukáš Bokroš nebo Milan Ovšák na straně ValMezu, tak Jan Matějný, Lukáš Vnenk a Michal Gleich na straně Poruby.

Utkání, které bude řídit trojice Václav Šutara, Lukáš Barteček a Tomáš Moravec, startuje na zimním stadionu Poruby v 17 hodin.

Předpokládané sestavy:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachynský (Slovák) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Kopecký, Linduška, Martiník, Matuštík, Mikel, Musil, Ovšák, Růčka, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut.

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich - Šindelář, Mintěl, Wolf, Hruzík, Vnenk, Mládenka, Piskura - Chaloupka, Krayzel, Matějný, Zuber, Pavlačka, Galgonek, Vajda, Badžo, Zdráhal, Kotásek J.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 17:30 | Muži
SKLH Žďár nad Sázavou
HC Bobři Valašské Meziříčí