Valašské Meziříčí v dalším kole přivítá soupeře z Přerova
úterý 25.10.2011 | Jan Kramář |

Valašské Meziříčí v dalším kole přivítá soupeře z Přerova

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 26. 10. čeká hokejisty z Valašského Meziříčí další těžký zápas, tentokrát se soupeřem z Hané, a sice týmem HC Zubr Přerov. Hanáci se v současné chvíli nacházejí na pátém místě tabulky a na Bobry z Valašského Meziříčí mají náskok sedmi bodů, stejně jako na šestém místě tým VHK Vsetín.

Bobrům se proti Přerovu již dlouho nedaří poslední vítězství, které zaznamenali proti Přerovu, je už poměrně fousaté, když dokázali zvítězit 16. 1. 2010 na Přerovském ledě 1:2 na samostatné nájezdy. V posledním vzájemném střetnutí v sezóně 2011/2012 prohráli hokejisté Valašského Meziříčí na hanáckém ledě 4:2. Navíc Přerov bude nabuzen z minulého zápasu, kdy dokázali na domácím ledě deklasovat 6:2 naše sousedy ze Vsetína.
Mezi největší tahouny Hanáků patří trojice hráčů Jiří Goiš, který v letošní sezóně nasbíral již 12 bodů za 4 góly a 8 asistencí, poté Jan Kolařík, který se dokázal trefit do soupeřovy brány také 4 góly a přidal k tomu dalších 7 asistencí. Trojici nejlepších uzavírá Pavel Hanák, který má na svém kontě také 4 góly a k tomu 7 asistencí. Je třeba zmínit, také Zdeňka Sedláka, který je zatím nejlepším střelcem Zubrů, má na svém kontě připsáno 6 gólů, ke kterým přidal zatím 3 asistence. Bránu soupeře střeží Radek Tihlář, který z 277 střeleckých pokusů za svá zády pustil pouhých gólů a s průměrem 2,6 branky na zápas to z něj dělá druhého nejlepšího brankáře ligy. V posledním kole za něj zaskočil do brány mladý Petr Okáč, který si nevedl vůbec špatně a za svá záda pustil pouze 2 góly z 29 střel.

Soupiska obou týmů z minulého kola:
HC ZUBR Přerov: Okáč - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Sklenář - Kotásek, Blinka, Hanák - Ditrich, Brančík, Goiš - Sedlák, Kundrátek, Menšík - Černý, Vaněk, Kocan
HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák - Ambruz, Balga, Bokroš, Blažek, Dostál, Dvořák, Linduška, Mikel, Martiník, Kopecký, Musil, Ovšák, Varga D., Varga Ma., Varga Mi., Vašut.

Tým HC Bobři Valašské Meziříčí tedy zve všechny fanoušky domácího týmu, aby přišli podpořit svůj tým v napínavé bitvě, která započne úderem osmnácté hodiny na Zimním Stadionu ve Valašském Meziříčí ve středu 26. 10. 2011!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS