O body bojují také mladí Bobři
úterý 1.11.2011 | Jakub Nikl |

O body bojují také mladí Bobři

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - O ligové body bojují nejen hráči A týmu, ale i naše mladé naděje. Mladí hokejisté s Bobrem na prsou nastupují v několika věkových kategoriích. Kromě 5. a 7. tříd je to i třída čtvrtá. Jak si naděje mezříčského hokeje vedou? To se dočtete v tomto článku.

Začneme od nejmenších. Hráčí 4. tříd nastupují v Krajské lize. Ta se hraje zajímavým způsobem, kdy první půlka sezony se bude hrát podle pravidel minihokeje. Druhá půlka sezony se ale odehraje na celé hřiště. Bobři mají za sebou 2 kola, ve kterých narazili na Vsetín, Zlín, Uhesrké Hradiště a Kroměříž.

1. kolo ZS Valašské Meziříčí
HC Bobři "A" - VHK Vsetín "A" 30:1 HC Bobři "B" - VHK Vsetín "B" 9:0

HC Bobři "A" - PSG Zlín "A" 12:3 HC Bobři "B" - PSG Zlín "B" 8:6

2. kolo ZS Kroměříž
HC Bobři "A" - Kroměříž "A" 21:1 HC Bobři "B" - Kroměříž "B" 5:4

HC Bobři "A" - Uh. Hradiště "A" 15:4 HC Bobři "B" - Uh. Hradiště "B" 19:6

Hráči 5. tříd jsou vedeni jako mladší žáci,7. třídy jako starší žáci. Výsledky obou věkových kategorií se sčítají. Nejlepší 4 celky postupují. 5. třídy v mají za sebou 6 zápasů, v nichž porazili Vsetín 8:1, podlehli Zlínu 6:10, remizovali s Kroměřížem 5:5 a shodným výsledkem 17:2 porazili Brumov a Uherský Ostroh. V tabulce jim patří třetí příčka.

7. třídy mají za sebou taktéž 6 kol, v nichž si poradily se Vsetínem 7:3, 7:0 s Uherským Hradištěm a 5:2 s Brumovem. Naopak podlehly 3:8 Zlínu a 5:8 Uherskému Ostrohu. Kroměříž si s Bobry připsal bod za remízu 2:2. Bobrům patří 4. místo. Ve společné tabulce mladších a starších žáků patří Bobrům 3. místo. Tabulku vede Zlín před Kroměřížem.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS