Poruba míří na horký valašskomeziříčský led
pátek 11.11.2011 | Jan Kramář |

Poruba míří na horký valašskomeziříčský led

Po úspěšném utkání v Novém Jičíně čeká Bobry opět další soupeř z konce tabulky, a sice znovuzrozený tým z Poruby. HC RT TORAX Poruba 2011, jaký je nový název klubu z Ostravy, do Valašského Meziříčí přijede v sobotu 12. 11. a úvodní buly zápasu bude vhozeno v 17:00.

Poruba se v současné době nachází na předposledním místě tabulky, což je desáté místo, a na svém kontě má 9 bodů. I když se týmu z Ostravska moc nedaří, tak utkání nebude pro Bobry jednoduché. Poruba má velmi zkušený tým, který je složen také z několika hráčů z mistrovské sezóny Bobrů.
Svatyni týmu střeží bývalý brankář Valašského Meziříčí Michal Gleich. Obrannou linii drží zkušení Martin Mintěl, Rudolf Wolf a opět bývalý hokejista Bobrů, tvrdý obránce Lukáš Vnenk. V útoku bude nejnebezpečnější Luděk Krayzel, jenž poslední sezóny působil ve Francii, dále to je Marek Pavlačka a ještě opět domácím fanouškům velmi dobře známý Jan Matějný.
Hokejisté Poruby budou určitě na Bobry nabuzení, v poslední době totiž dokázali ze tří zápasů vytěžit 6 bodů. Nejprve dokázali porazit hokejisty z Přerova 5:1, poté zajížděli na led Vsetína, kde prohráli smolně 2:1. A v posledním zápase na vlastním ledě zvítězila Poruba nad Uherským Hradištěm 4:0.

Předpokládané sestavy pro sobotní zápas:
HC RT Torax Poruba - Gleich – Wolf, Chajretdinov, Vnenk, Piskura, Hruzík, Prokop, Mládenka, Šindelář, Krayzel, Pavlačka, Chaloupka, Vaněk, Matějný, Tugarinov, Seidler, Zuber, Vajda, Bartošek, Galgonek, Ďurica.
HC Bobři Valašské Meziříčí - Slovák (Vlachynský) - Zábojník, Vašut, Musil, Blažek, Hartmann, Ovšák, Dvořák, Ambruz, Kopecký, Bokroš, Balga, Varga D., Varga Mar., Martiník, Varga Mir., Linduška, Vodný, Rác, Dostál, Růčka.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS