Bobry čeká další valašské derby, přijďte si zasoutěžit o ceny
čtvrtek 1.12.2011 | Jakub Nikl |

Bobry čeká další valašské derby, přijďte si zasoutěžit o ceny

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další domácí ligové utkání. Nebude to ale jen tak ledajaké utkání, ale třetí Valašské derby v této sezoně. Bobři mají skvělou možnost zaokrouhlit počet vítězství v ligovém derby už na deset. Vsetín ale jistě nic nedá zadarmo a bude chtít opět Bobry porazit. O náboj je tedy postaráno již předem. Jistě jako každé derby bude na co koukat. Navíc je pro fanoušky připraven doprovodný program o zajímavé ceny! Více nejen o soutěžích, ale i o nadcházejícím soupeři Bobrů, se dočtete v tomto článku.

Na tento zápas je připravena mimořádná akce pro fanoušky. Prvních 150 platících diváku dostane klíčenku s kolečkem do nákupního košíku s logem HC Bobři. Tři vylosovaní majitelé permanentky a tři platící diváci obdrží od partnera klubu, pivovaru Radegast, karton piva PREMIUM. Losování proběhne během druhé třetiny. Dále tři vylosovaní platící diváci obdrží od klubu permanentku.


Nyní ale k oběma soupeřům. Z několika nepovedených zápasů se Bobři otřepali za pět minut dvanáct. V minulém zápase totiž přivítali opavský Slezan, který si odvezl 6 branek. Bobři tak určitě navnadili nejen sebe, ale i své fanoušky, na Valašské derby. Určitě by chtěli odčinit první porážku na domácím ledě, kterou jim vsetínský rival uštědřil hned ve 3. kole. "Bude to těžké utkání, vyhecované a doufám, že nás přijde podpořit i hodně fanoušků!," těší se na derby kapitán Bobrů Přemysl Vašut.

Vsetín, který se po první čtvrtině soutěže vyhříval na špici tabulky, má za sebou dva vydařené zápasy na domácím ledě. Nejprve vyprovodil Frýdek-Místek 6:1. Dalším na řadě byli Zubři z Přerova, kteří dostali o gol méně. Vsetín za celou sezonu ztratil doma jen dva zápasy. To venku má bilanci o poznání horší. Vsetínu se druhá čtvrtina ligy nepovedla jako ta první a propadl se tabulkou. Po výhře nad Přerovem sice vystoupal na čtvrté místo, ale právě Zubři, kteří jsou nyní šestí, na něj ztrácí pouhé dva body. Na Bobry má Vsetín náskok šesti bodů.

Mezi nebezpečné hřáče Vsetína patří Daniel Vaněk, který dokonce vede klubové bodování (10+14). Hned za ním je František Zúbek (10+10) nebo Jiří Korčák(2+10). Brankáře Bobrů bude jistě zaměstnávat také Ondřej Hruška nebo obránci Zbyněk Spitzer, Jiří Farda a Daniel Tesařík, kterého si fanoušci ValMezu moc dobře pamatují z jeho působení u Bobrů. Na straně ValMezu si za Vsetín zahráli například bratři Vargovi, Martin Ambruz, Přemysl Vašut a zejména útočník Marek Knebl. Marek si tak po derby v barvách Vsetína vyzkouší tento vyhecovaný zápas i v barvách ValMezu. Stane se tak druhým hráčem, který ve Valašském derby nastoupí v dresech obou rivalů. Tím prvním byl útočník Daniel Dědek, který nyní nastupuje právě za Vsetín.

Jak již bylo řečeno, poměr vítězství v derby je dán jasně. ValMez si jich připsal již 9, Vsetín vyhrál jedninkrát. Stalo se tak ale tuto sezonu právě na ledě Bobrů a to poměrem 4:3. Podaří se Vsetínu opět vyplenit bobří hráz nebo odjede zle pokousán? To se dozvíme v sobotu 3.12.2011 od 17 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Příjďte tedy i Vy podpořit Bobry proti jejich rivalu a zároveň si zasoutěžit o spoustu cen!!

Sestavy v minulých zápasech:
HC Bobři Valašské Meziříčí
: Slovák (Vlachynský) – Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Hartmann, Knebl, Martiník, Mikel, Novosad, Ovšák, Rác, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut

VHK Vsetín: Hromada - Heš, Farda, Spitzer, Žabčík (41. Mečiar), Hoďa, Hrčka - Zúbek, Vaněk, Sprušil - Holík, Hruška O., Vítek - Kajaba, Hruška P, Daněk.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive