Souhrn výsledků mladých Bobrů
úterý 6.12.2011 | Jakub Nikl, Michal Postava |

Souhrn výsledků mladých Bobrů

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Koncem září zahájily svou sezónu týmy mladších a starších žáků HC Bobři Valašské Meziříčí. Těsně před koncem roku a poslední dvě kola před skončením základní části soutěže je zde krátké ohlédnutí za probíhající sezónou.

Bobrům zbývá dohrát v základní části domácí zápas se Vsetínem (10. 12. 2011) a zápas venku proti Uherskému Brodu. Termín posledního zápasu základní části se dojednává, protože v původním termínu jedou naši kluci na mezinárodní turnaj do Maďarska.Vzhledem k výsledkům ostatních týmů je už teď jasné, že Bobři postoupí, jako jeden z první čtveřice, do nadstavbové části.

V základní části byli našimi soupeři týmy: HC PSG Zlín, HK Kroměříž, HC Uherský Brod, HOKEJ Uherský Ostroh, VHK Vsetín, HC Uherské Hradiště a HC Brumov-Bylnice.

U mladších žáků drží vedoucí pozici tým Uherského Hradiště, který zatím prohrál jediný zápas a to právě s Bobry. Naši kluci drží zatím 4.místo. V soutěži starších žáků jsou zatím suverénní hráči PSG Zlín, kteří všechny své zápasy vyhráli. Bobři drží 3. místo. Výsledky obou soutěží se sčítají a první čtyři týmy postoupí do nadstavbové části, kde se postupně utkají s týmy, které hrají stejné soutěže na jižní Moravě. V průběžné tabulce této skupiny to zatím vypadá na postup čtveřice: HC Kometa Group, HC Znojemští Orli, HC Die 48er Vídeň a SHKM Hodonín.

Výsledky mladších žáků:
PSG Zlín – HC Bobři 10:6
HC Bobři – Uherské Hradiště 7:4
HK Kroměříž – HC Bobři 5:5
Uherský Ostroh – HC Bobři 2:17
HC Bobři – Brumov-Bylnice 17:2
VHK Vsetín – HC Bobři 1:8
HC Bobři – Uherský Brod 8:8
HC Bobři – PSG Zlín 4:3
Uherské Hradiště – HC Bobři 5:4
HC Bobři – HK Kroměříž 1:5
HC Bobři – Uherský Ostroh 4:1
Brumov-Bylnice – HC Bobři 2:13

Výsledky starších žáků:
PSG Zlín – HC Bobři 8:3
HC Bobři – Uherské Hradiště 7:0
HK Kroměříž – HC Bobři 2:2
Uherský Ostroh – HC Bobři 8:5
HC Bobři – Brumov-Bylnice 5:2
VHK Vsetín – HC Bobři 3:7
HC Bobři – Uherský Brod 15:1
HC Bobři – PSG Zlín 2:7
Uherské Hradiště – HC Bobři 4:5
HC Bobři – HK Kroměříž 4:3
HC Bobři – Uherský Ostroh 3:6
Brumov-Bylnice – HC Bobři 1:10

Chtěli bychom tímto poděkovat hráčům za přístup k tréninkům, zápasům a tím k výborné reprezentaci našeho města. Poděkování dále patří trenérům a vedoucím mužstev za jejich každodenní práci a v neposlední řadě rodičům, kteří obětují svůj čas a při zápasech vytváří klukům bouřlivou atmosféru.

Všichni chceme poděkovat vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí za podporu, kterou všem žákovským kategoriím věnují. Bez jejich podpory bychom nemohli dosahovat takových úspěchů.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS