Ve třetí třetině se nám to rozpadlo, říká o zápase  v Přerově Patrik Dostál
čtvrtek 8.12.2011 | Jakub Nikl |

Ve třetí třetině se nám to rozpadlo, říká o zápase v Přerově Patrik Dostál

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném zápase v Přerově jsem požádal o dojmy ze zápasu jednadvacetiletého útočníka Bobrů Patrika Dostála. Na jeho tváři bylo vidět neskrývané zklamání z výsledku. V kabině hostů byl po zápase důsledný proslov trenéra Stuchlíka, který byl výrazně nespokojen s předvedenou hrou Valachů. Patrik však věří, že prohru odčiní Bobři již v sobotu proti Frýdku-Místku. Krátké ohlédnutí za zápasem si můžete přečíst níže ve článku.

Dnešní utkání se nebude hodnotit lehce...
Určitě ne. My jsme sem přijeli uhrát aspoň něco. Soupeř nás ale přehrál a vyhrál zaslouženě. Není, co k tomu víc říct.

Myslíš, že zlomová byla první třetina, kterou jsme prohráli 4:0?
Neřekl bych, že to bylo zlomové. My jsme chtěli hrát dál, snažili jsme se. Dokonce jsme dokázali i snížit. Druhá třetina byla celkem dobrá. Pak jsme ale dostali slepené góly a rozpadlo se nám to.

Přerov nám také ukázal efektivitu v zakončení, kdy téměř co druhá, třetí střela skončily v síti...
Měli i trošku štěstíčka. Ale nevím... oni se na to moc nenadřeli. Padalo jim tam všechno. S otevřenou obranou se proti takovému týmu, jako je Přerov, hrát nedá.

Příležitosti jsme si mohli vypracovat i z přesilovek. Třeba v poslední části jsme hráli téměř minutu a čtvrt 5 na 3. Chyběla tomu ale střelba. Čím to?
Proti Vsetínu jsme dali čtyři branky v přesilovce. Nemyslím ale, že by to bylo o nás. Soupeř rychle přistupoval a dneska nám to prostě nešlo.

Příští zápas hrajeme doma proti nevyzpytatelnému Frýdku. S čím se do tohoto zpasu půjdete?
Hlavně odčinit dnešní prohru a získat tři body. Také hrát naplno a ukázat, že nejsme tak špatní, jak by se po dnešku mohlo zdát.

Příští týden nás čekají tři těžké zápasy - Karviná, Uherské Hradiště a Poruba. Určitě to bude náročný týden po stránce fyzické kondice, souhlasíš?
Určitě. Musíme se na to pořádně připravit a získat co nejvíce bodů, ať máme na Vánoce pokoj s tím, abycom šli do nového roku s co nejvíce body.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive
×
Odehrané 17:00 | Muži
Draci Šumperk
HC Bobři Valašské Meziříčí