Musíme více střílet, uvědomuje si bolest Bobrů v přesilovkách, Róbert Balga
neděle 11.12.2011 | Jakub Nikl |

Musíme více střílet, uvědomuje si bolest Bobrů v přesilovkách, Róbert Balga

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Frýdkem-Místkem jsem požádal o dojmy z tohoto utkání útočníka Róberta Balgu. Tento rodák z Trenčína neskrýval zklamání z výsledku. Více se dočtete v tomto krátkém rozhovoru.

Jak bys zhodnotil dnešní utkání?
Tak kdyby jsme proměnili šance v první třetině, tak by to vypadalo úplně jinak. Nespadlo to tam. Taky jsme nevyužívali přesilovky. Soupeř dal z přesilovek góly. To nás asi trošku rozhodilo a už se nám hrálo těžce.

Přesilovky se nám dařily proti Vsetínu, ale už vůbec ne v Přerově a v dnešním utkání... Čím si to vysvětluješ?
Tak chybí tam střela! Snažíme si to vykombinovat až do prázdné brány a nestřílíme. Chtělo by to víc střelby a dorážet odražené puky.

V Přerově jsme dostali 9 golů a dneska se určitě čekalo, že to napravíme. Bohužel se nepodařilo...
Určitě. Šli jsme do zápasu s tím, že chceme vyhrát. Byl to šestibodový zápas. Oni jsou za námi, ale měli jsme tu vyhrát. V pondělí nás čeká těžký zápas v Karviné a tam bude moc těžké získat body.

S čím se tedy do Karviné pojede?
Určitě zajištěná obrana. Nepůjdeme tam bezhlavě útočit, je tam dlouhé a široké hřiště. Určitě budeme hrát zezadu a snažit se využívat rychlé protiútoky.

Během příštího týdne odehrajeme tři zápasy. Bude to určitě náročný týden...
Určitě to bude fyzicky náročné. Zítra máme den volna. Bude to náročný týden, ale musíme získat nějaké body, aby se nám přes Vánoce dýchalo lehčeji a aby se nám šlo do nového roku s lepším pocitem.

I díky dnešní prohře nám začíná unikat šesté místo v tabulce...
Dneska to byl důležitý zápas, který nás mohl přiblížit k horní části tabulky. Teď uvidíme, co bude. Oni můžou zaváhat a my se na ně dotáhneme.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS