Bobry čeká předehrávka v Karviné
neděle 11.12.2011 | Jakub Nikl |

Bobry čeká předehrávka v Karviné

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kolotoč II.ligy se nezastavuje před ničím. Bobry čeká netradiční předehrávka. Soupeřem ValMezu bude jeden z nejtěžších - Karviná. Bobři jistě budou chtít odčinit poslední dvě zaváhání. Utkání začíná v pondělí 12.12. od 18 hodin.

Jak již bylo řečeno, Bobři mají za sebou dva nepovedené zápasy. Po výhře v derby se Vsetínem přišlo kruté vystřízlivění na ledě Přerova. Tento debakl se Bobři snažili odčinit doma proti Frýdku-Místku. Ale opět neúspěšně. Frýdek si připsal tři body za výhru 3:1. Bobři tak určitě mají co napravovat.


Nebudou to ale mít vůbec lehké. Proti nim stojí lídr aktuální tabulky. Navíc v letošní sezoně schytali Bobři od Karviné výprasky 8:0 a 7:3. Karviná si navíc drží dlouhou šňůru vítězství, kterou odstartoval právě zápas na ledě Valašského Meziříčí.

V dresu Olejářů je pořádně rozjetý Luka, pravidelně skóruje Ivan, body sbírá lídr kanadského bodování Moravec, stálou formu si drží Mikšan, Studený, Samiec, Blatoň, produktivní jsou i zadní řady v čele s Hegegym, za kterými chytá famózní Iláš.

Sestavy v minulém kole:
HC Karviná:
Iláš - Lemel, Tomis, Samiec, Rosůlek, Novák, Mikšan, Blatoň, Studený, Urbánek, Štefanka, Szajter, Moravec, Orság, Galvas, Ivan, Javín, Ciupa, Luka, Škatula, Hegegy.

HC Valašské Meziříčí: Slovák - Ambruz, Balga, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Knebl, Martiník, Mikel, Musil, Novosad, Ovšák, Růčka, Varga D., Varga M., Varga Mir., Vašut, Vodný.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS