Bobři zajíždějí na led Poruby
sobota 17.12.2011 | Jakub Nikl |

Bobři zajíždějí na led Poruby

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Kvůli krasobruslařské soutěži na ledě Poruby se zápas mezi Porubou a Bobry odehraje až v neděli 18.12. od 17 hodin. Přestože ostravští hokejisté okupují poslední příčku tabulky, nečeká Bobry nic lehkého. Body budou chtít získat jako Bobři, tak Poruba. Oba týmy mají černou sérii bez bodu, kterou by chtěly přerušit. Více se dočtete v tomto článku.

Bobři mají určitě co napravovat. Již čtyři zápasy jsou bez bodu. Poslední body si připsali za výhru ve Valašském derby nad Vsetínem v poměru 6:4. Naposledy bylo nad síly ValMezu Uherské Hradiště, které Bobry přehrálo taktéž 6:4. Trenér Jaroslav Stuchlík si po zápase povzdechl :"Nemůžu upřít klukům, že by nebojovali až do konce, herní převahu jsme měli, ale hraje se na góly a soupeř byl dneska chytřejší a produktivnější.". S Porubou si Bobři v této sezoně připsali dvě výhry - 3:2 a 4:3.

Poruba na body čeká ještě o dva zápasy déle než Bobři. Naposledy bodovali ve Frýdku-Místku, který dokonce přehráli výsledkem 3:2. Naposledy byl nad síly hráčů z Ostravy celek Přerova. Nepomohly ani dvě branky Luďka Krayzela, domácí si své těsné vedení 3:2 uhájili až do závěrečné sirény. "Odehráli jsme jeden z našich nejlepších zápasů, ale hráče hodně sráží to, že jsme na posledním místě tabulky a máme už strašně moc prohraných utkání o gól,“ hodnotil poslední mač Pavel Leksovský.

Za Porubu nastupuje několik hráčů fanouškům Bobrů známých. V bráně chytá Michal Gleich, před kterým nastupuje Lukáš Vnenk nebo útočník Jan Matějný. Nebezpečnými určitě také budou Luděk Krayzel, Marek Pavlačka nebo Pavel Zdráhal.

Sestavy v minulém kole:
HC RT TORAX Poruba :
Gleich - Šindelář, Wolf, Prokop, Hruzík, Kovář, Klimíček, Chajretdinov, Mládenka - Vaněk, Krayzel, Matějný - Seidler, Zdráhal, Zuber - Kilnar, Pavlačka, Chaloupka - Bartošek, Badžo, Ďurica.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák - Ambruz, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Haas, Janáček, Knebl, Martiník, Mikel, Ovšák, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut, Vodný, Zábojník, Blažek.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS