Bobři zajíždějí na led Uherského Hradiště
úterý 24.1.2012 | Jan Kramář |

Bobři zajíždějí na led Uherského Hradiště

Po úspěšném nedělním zápase na Lapači se vydávají valašskomeziříčští hráči na led Uherského Hradiště. Hradiště se v současné době nachází na předposlední příčce tabulky, nicméně stále bojuje o poslední volné místo do playoff, které momentálně okupuje Frýdek-Místek, který má na Uherské Hradiště náskok pouhých 4 bodů, což není zrovna mnoho, navíc má Hradiště oproti Frýdku jeden zápas k dobru.

V letošní sezóně se týmy Valašského Meziříčí společně s týmem z Uherského Hradiště potkali celkem třikrát. Ve dvou zápasech zvítězilo Valašské Meziříčí, nejprve 28. 9. 2011 v domácím zápase 6:5 v prodloužení, poté 2. 11. 2011 podlehlo Hradiště na vlastním ledě vysokým rozdílem 0:9. A v posledním vzájemném zápase podlehli na oplátku Bobři na vlastním ledě 4:6.
V posledním zápase Hradiště dokázalo vydolovat tři body, když se jim povedl heroický kousek a dokázali zdolat na vlastním ledě Vsetín 4:3. Před tímto zápasem mělo Hradiště nepříjemnou šňůru pěti porážek v řadě.

Mezi největší opory v Uherském Hradišti patří v obraně mladý Tomáš Vodák, který nastřílel 4 góly a na dalších 9 nahrál, poté je to Radim Šťastný, jenž k 9 asistencím přidal 1 gól. V útoku je to pak silná trojice Radim Antonovič, jenž má na svém kontě 9 gólů a 12 asistencí, Josef Mikeš s 10 góly a 13 asistencemi. A trojici nejlepších uzavírá Petr Sakrajda, který má na svém kontě 14 gólů a 26 asistencí! V bráně na postu jedničky působí Hynek Kůdela, záda mu kryje Karel Heneš. A na závěr si nemůžeme odpustit nezmínit obránce Michala Sladkého, jenž působil v sezóně 2006/07 ve Valašském Meziříčí.

Soupiska obou týmů z minulého kola:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Blažek, Hartmann, Musil, Ovšák, Růčka, Vašut - Bokroš, Ambruz, Varga Mir. - Balga, Varga D. Martiník - Knebl, Haas, Vodný
HC Uherské Hradiště: Kůdela (Heneš) – Šťastný, Jedlička, Krystýnek, Matula, Sladký – Hrabec, Kříž, Horehleď, Sekerka, Matějka, Červenka, Lažek, Ondra, Křemeček, Rozhon, M. Rapant

Zápas začíná ve středu 25. 1. 2012 v 18:00 na ledě Uherského Hradiště!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS