Dalším cílem Bobrů je Frýdek-Místek
pátek 27.1.2012 | Jan Kramář |

Dalším cílem Bobrů je Frýdek-Místek

Bobři po dvou úspěšných venkovních zápasech na ledě Vsetína a Uherského Hradiště zajíždějí k dalšímu venkovnímu zápasu do „oblíbeného“ Frýdku-Místku. Ten zatím drží poslední postupové místo do playoff, o které se bije s Novým Jičínem a právě Uherským Hradištěm, které porazili Bobři v minulém kole. Frýdek-Místek tedy bude chtít s určitou platností vydolovat ze zápasu nějaké body. I přes to, že má na Nový Jičín náskok 3 bodů a na již zmiňované Hradiště náskok ještě o 2 body větší, ovšem oproti němu má o jeden zápas odehraný více.

Frýdek-Místek zaznamenal poslední vítězství v 29. kole na ledě Uherského Hradiště, když svého rivala 2:5. Od té doby zaznamenal Frýdek pouze čtyři 1 bodové prohry s Novým Jičínem, Porubou, Přerovem a v posledním kole Karvinou.
Bránu Frýdku střeží pozorný Michal Láníček, záda mu kryje Miroslav Jagoš. Obranné řady vyztužují Milan Gajda, Jan Kudláček a Ondřej Podešva. V útoku pak hrozí bráně soupeře nejvíce Petr Rozum, Ondřej Sluštík a v neposlední řadě nejlepší střelec týmu Martin Kabeláč.

Sestavy obou mužstev z minulého kola:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachynský (Slovák) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Černý, Dostál, Hartmannn, Haas, Knebl, Martiník, Musil, Novosad, Ovšák, Rác, Růčka, Varga, Vašut
HC Frýdek-Místek: Laníček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Gajda, Kudláček, Krutil, Hrubý, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Sluštík, Gogolka, Mach, Majiling, Golasovský, Mareček, Škatula

Zápas začíná 28. 1. 2012 ve Frýdku-Místku v 17:00.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS