Bobři hostí ostravskou Porubu, dokáží proti tomuto soupeři i napočtvrté uspět?
pátek 3.2.2012 | Michal Václav |

Bobři hostí ostravskou Porubu, dokáží proti tomuto soupeři i napočtvrté uspět?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším utkání, tentokrát dá se říci již konečně na ledě Valašského Meziříčí, se představí celek ostravské Poruby. Bobři v minulém utkání vybojovali na ledě novojičínských alespoň bod, naši nynější hosté z Ostravy doma porazili Uherské Hradiště, kterým se právě proti tomuto soupeři velice letos daří. Bobři s největší pravděpodobností nastoupí do play -off ze sedmého místa, které drží již neuvěřitelných téměř 30 kol v pořadí. Poruba je v letošní sezóně na chvostu tabulky a do play - off letos nezasáhne. Zápas mezi Bobry a Porubou začíná v sobotu, 4.2. od 17. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Bobři sehráli polední domácí zápas 18. ledna, od té doby absolvovali čtyři utkání v řadě na ledě svých soupeřů s bilancí dvou výher a dvou proher. Zvlášťě poslední utkání s Novým Jičínem Bobři měli velice slušně rozehrané s optickou převahou. Bod za prohru v nájezdech však i přesto byl považován za uspokojující. Hodně dobře se jevila především olomoucká lajna Vodný -Haas - Rác , která se postarala o všechny dvě branky hostujících Valachů. Dobrou zprávou je, že do utkání již nastoupila většina hráčů, laborujících předtím se zraněním.

Jak to vypadá s ostravskou Porubou?
Poruba se v současné době nachází na posledním místě tabulky, a na svém kontě má 21 bodů. I když se týmu z Ostravy nedaří, tak utkání nebude pro Bobry vůbec jednoduché. Poruba má ve svém kádru dravé mládí doplněné zkušenými hráči, kteří oblékali v minulosti i dres s Bobrem na prsou.

Brankoviště týmu střeží bývalý brankář Valašského Meziříčí Michal Gleich. Obrannou linii drží zkušení Martin Mintěl, Rudolf Wolf. V útoku bude zajisté nejnebezpečnější Luděk Krayzel, jenž poslední sezóny působil ve Francii, dále domácím fanouškům velice známí Marek Pavlačka a Jan Matějný, který si drží svou dobrou produktivitu i v ostravském klubu. Ofenzivně laděným a nebezpečným pro soupeřovy obránce a brankáře je také zkušený Pavel Zdráhal.

Hokejisté Poruby, ikdyž ze svého posledního místa do konce základní části jen stěží poskočí vpřed, budou chtít Bobry pořádně potrápit a odvést si zpět nějaké body. Bobři, kteří také již zůstanou na sedmé pozici, budou hrát a připravovat se již především na play-off s tím, že je třeba co nejlépe nastartovat a vyvážit formu jednotlivých formací. DO konce základní části chybí Valašskému Meziříčí odehrát ještě 4 utkání, z toho 3 na svém ledě.
Zápas mezi Valašským Meziříčím a Porubou začíná v sobotu, 4.2.2012 od 17.hodin na ZS Valašské Meziříří

Sestavy v minulém kole:
HC Bobři Val.Meziříčí: Slovák - Ambruz, Blažek, Bokroš, Černý, Dostál, Hartmann, Haas, Knebl, Mikel, Musil, Novosad, Ovšák, Růčka, Rác, Varga Mar., Varga Mir., Vašut, Vodný, Voznica

HC Poruba: Gleich – Wolf, Prokop, Vajda, Chajretdinov, Hruzík, Šindelář – Ďurica, Krayzel, Vaněk – Seidler, Pavlačka, Chaloupka – Zuber, Zdráhal, Matějný.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS