Na Valašsko míří Uničov
úterý 2.12.2008 | Michael Voráč |

Na Valašsko míří Uničov

Ve 23. kole přivítá celek HC Bobři Valašské Meziříčí ve středu na domácím ledě sedmý tým tabulky HC Uničov. Valašské Meziříčí se nachází ve špatné situaci. Týmu chybí pět kvalitních hráčů, kteří jsou zranění. Na to také hokejisté z Valašska doplatili v neděli, kdy prohráli s Technikou Brno. Udrží si Valašské Meziříčí doma neporazitelnost?

V poslední době jsou uničovské výsledky velmi nevyrovnané. Po třech prohrách přišly tři výhry, pak dvě prohry následované dalšími dvěmi vítězstvími a posledních pět utkání už nabraly střídavé úspěchy. V posledním zápase prohrál doma Uničov s rozjetým Šumperkem 1:4.

Trenéru Bobrů Sedlákovi budou opět chybět čtyři útočníci (Matějný, Glas, Martiník a Tatarčík) a jeden obránce a to Ondřej Dvořák. Roman Sedlák je ve svízelné situaci. Vydrží bobří hráz na domácí půdě i nadále. Utkání začíná v 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Nejznámějšími hráči Uničova jsou útočníci Dušan Bařica, jenž si dokonce zahrál v kariéře i extraligu, a David Komínek. Nejproduktivnějšími hráči jsou Petr Jurča s Matějem Pekrem. V brance se střídají zkušený Radek Tihlář s dvaadvacetiletým Josefem Jedličkou.

Poslední společný zápas, který se hrál na půde Uničova, vyhráli Bobři 4:2.

Sestava HC Uničov v posledním utkání se Šumperkem

Tihlář – Molota, Denisov, Heča, M. Rajnoha, Urban, Bahula – Pekr, Tolkačev, Ševčík – Bařica, Komínek, Handl – K. Rajnoha, Paško, Sršeň
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS