Bobři hostí Havířov
pátek 10.2.2012 | Jan Kramář |

Bobři hostí Havířov

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - A je to tady, playoff se neúprosně blíží. Už pouze dva zápasy zbývají Valašskému Meziříčí odehrát do konce základní části soutěže. A v obou se potká se svými nejpravděpodobnějšími soupeři pro vyřazovací část hry. Nejprve s Havířovem a poté s Karvinou, tyto dva týmy od sebe dělí pouhý jeden bod! Zatím nejpravděpodobnějším soupeřem je právě Havířov, který přijede již tuto sobotu na led Valašského Meziříčí.

Takže si zopakujeme známá fakta, Havířov se nachází na druhém místě v tabulce a na první Karvinou ztrácí pouhý jeden bod. A je to tedy zatím nejpravděpodobnější soupeř Bobrů v playoff, takže tento zápas může sloužit jako generálka pro trenéry a hráče na nadcházející utkání.
Valašské Meziříčí se s Havířovem v letošní sezóně střetlo již třikrát a ani jedno z těchto utkání nedopadlo pro Bobry vůbec dobře a co víc, v těchto třech zápasech dokázali hokejisté Valašského Meziříčí vstřelit pouhé dvě branky, oproti tomu jich jedenáct inkasovali. A tak vyhlídky na nadcházející zápas nejsou z hlediska statistik moc dobré. Ale v hokeji je možné vše a stát se může cokoliv.

V bráně Havířova působí zkušená dvojka brankářů Lukáš Daněček a Adam Vrba. Nejlepším hráčem je bezpochyby Robert Říčka, který za 34 zápasů ukořistil na své konto 18 gólů a dalších 17 asistencí a vede neohroženě kanadské bodování AZ. Dalšími tahouny týmu jsou Jan Maruna a velezkušený matador Martin Potočný. Obranu vyztužují dva exBobři Jiří Krisl s Lukášem Zientkem. Dále to je Petr Prokop a mladý Karel Vydra.

Soupiska obou mužstev z minulého kola:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachynský - Ambruz, Bokroš, Černý, Dostál, Haas, Hartmann, Knebl, Lehečka, Machala, Mikel, Musil, Ovšák, Varga Ma., Varga Mi., Vašut, Vodný, Voznica, Zábojník
AZ Havířov: L.Daneček (Vrba) - Prokop "A", Krisl "C", Machálek, Balčík, Vydra, L.Zientek, M.Zientek, Jonáš - Klimša, Maruna, Sztefek, Potočný "A", Stránský, J.Daneček, Říčka, Lhotský, Brezani, Kraft, Pechanec

Utkání začíná 11. Února v 17:00 na Zimním stadionu Valašské Meziříčí!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS