Neprodáme kůži levně, říká před play-off trenér Jaroslav Stuchlík
čtvrtek 16.2.2012 | Jan Kramář |

Neprodáme kůži levně, říká před play-off trenér Jaroslav Stuchlík

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po posledním kole základní části, ve kterém Bobři porazili Karvinou, jsme požádali o pár slov ohledně sezony a nadcházejícím boji v play-off, ve kterém Bobři narazí právě na Karvinou trenéra domácího mužstva Ing. Jaroslava Stuchlíka. Chystá zkušený stratég nějakou speciální taktiku? I to se dočtete v tomto krátkém rozhovoru.

Jak byste zhodnotil základní část?
Já jsem počítal, že bychom se mohli pohybovat někde s Opavou a Vsetínem. Uteklo nám určitě deset bodů ve čtvrté čtvrtině a potom, takový zlom byl po utkání v Opavě, kdy byla v tabulce díra pod námi i nad námi. A ta motivace uvadala, jelikož nebylo v podstatě o co hrát. Takže ta čtvrtá čtvrtina mě trošku zklamala, hlavně zápas s Porubou doma, ale bylo toho víc. Jinak si myslím, že na to s jak mladým týmem jsme hráli po vánocích, tak pokud by se podařilo udržet, tak má to mužstvo perspektivu. Ale to předbíhám, uvidíme.

Potěšili Vás v průběhu základní části někteří hráči nebo naopak zklamali?
Určitě se najdou ti i ti, ale já nebudu jmenovat.

Jaké cíle si kladete do play-off?
Je jasné, že bychom chtěli překvapit. Favoriti nejsme a zaplať pán bůh za každé další utkání, které nabídneme domácím divákům. Neprodáme kůži levně.

Dnešním zápasem jsme si přiřkli do play-off jako soupeře právě Karvinou, bude na tohoto soupeře nějaká zvláštní příprava?
Dneska prakticky již byla první příprava. My víme, co oni hrají. Dnes jsme se už na to připravovali před zápasem, ale protože nebyli kompletní pětky. Hlavně v těch přesilovkách bylo vidět, jak ti obránci v útoku hrají a nebylo to, to pravé. Víme, co na ně platí, ale oni mají šikovné hráče v koncovce, proto jsem měl také obavu teďka z nájezdů, protože tam bychom měli problém. Ale když se jim nedá prostor, tak každý hraje to, co se mu dovolí. Hokej je o chybách, ale my musíme hrát s naší produktivitou na výsledky fotbalové.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS