Play-off pokračuje druhým utkáním: Na led Bobrů přijíždí Karviná!
neděle 19.2.2012 | Michal Václav |

Play-off pokračuje druhým utkáním: Na led Bobrů přijíždí Karviná!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí sehrají již v pondělí na svém ledě druhý čtvrtfinálový zápas play-off proti celku HC Plus Oil Karviná. V prvním měření sil dokázali svěřenci Ing. Stuchlíka svého soupeře pořádně potrápit a dlouho drželi jednobrankové vedení. To ovšem padlo ve třetí třetině, ve které svěřenci trenéra Aleše Flašara rozhodli o svém prvním bodu do série hrané na tři vítězná utkání. Nutno poznamenat, že Bobři byli po celý zápas svému soupeři vyrovnaným soupeřem a jakékoliv rozdíly ze základní části byly zcela vynulovány. Pojďme tedy podpořit Bobry v tomto veledůležitém utkání již v pondělí, 20. 2. 2012 v 18. hodin na zimní stadion ve Valašském Meziříčí. Bobři mají svému soupeři co vracet a již ukázali v posledním utkání základní části, že Karvinou dokáží a umí porazit. K tomu však budou potřebovat nejen veliké nasazení, ale i Vaši podporu v hledišti! AKTUALIZOVÁNO.

- Permanentní vstupenky na play-off neplatí
- Vstupné nezměněno (40,- a 20,- )
- Tři diváci vylosováni na zakoupenou vstupenku - každý karton piva RADERGAST PREMIUM
- Pokladna otevřena od 16.00

Karviná je tým, který má ve svém středu spoustu zkušených hráčů, kteří za svou kariéru prošli ligovými nejvyššími soutěžemi v ČR nebo v zahraničí. Ať už je řeč o mistru světa a olympijském vítězi Davidu Moravcovi, obránci Miroslavu Javínovi, který má v součtu s českou, slovenskou a polskou nejvyšší soutěží odehráno více než 1000 zápasů, nebo pro mnohé "kontroverzního" hráče Marka Ivana, který však kromě některých zbytečných excesů nadále platí za výtečného hokejistu v druhé lize. Tak bychom však mohli v soupeřově týmu pokračovat nadále...

První utkání je tedy za námi, čeká nás druhé čtvrtifnálové vyřazovací klání, které může o mnohém napovědět. Pokud by Bobři dokázali zvítězit, začíná série opět od začátku a v tu chvíli by byli Bobři v lepší pozici (mininálně co se týká sebevědomí), neboť Karviná je favoritem této série a její cíle pro letošní sezónu jsou velice vysoké a v podstatě si ani nepřipouští, že by mohli skončit již ve čtvrtfinále!

Pokud by však hosté z Karviné dokázali navýšit své vedení na 2:0, bylo by to pro Bobry už hodně těžké tuto sérii obrátit. Ovšem hokej je o brankách, šťastných situacích, mnohdy náhodách a hlavně: každý zápas je jiný a začíná od nuly.

Co by mělo v utkání "hrát do karet" domácím Bobrům?
- domácí prostředí umocněné podporujícími fanoušky
- utkání play-off na domácím ledě po dvou letech
- bojovnost a nasazení v okamžiku, kdy "o něco jde"
- šikovnost a bruslení mladých hráčů v týmu

Co by měli Bobři zlepšit?
- vylepšit efektivitu svých přesilových her
- více střílet na branku soupeře bez nutkání "hledat ještě někoho v lepší pozici"

Na co si budou muset dát Bobři velký pozor?
- rychlé protiútoky zkušených útočníků Karviné
- přesilové hry soupeře umocněné tvrdou střelou hostujících beků od modré
- rychlé kombinace v útočném pásmu s častým měněním pozic útočníků
- na vlastní nedisciplínu a zbytečné fauly

Druhé čtvrtfinálové utkání mezi Bobry a Olejáři začíná v pondělí, 20. února, od 18. hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS