Mladí Bobři stále bojují o důležité body!
středa 7.3.2012 | Jakub Nikl, Michal Václav |

Mladí Bobři stále bojují o důležité body!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - "A" tým Bobrů již sice má sezonu za sebou, přesto se na ledě Valašského Meziříčí bojuje o důležité body. Stále totiž pokračuje sezona mladších a starších žáků. I mladí hráči Bobrů potřebují vaši podporu. Přijďte je tedy i Vy popdpořit v jejich snažení. Kdy? To se dočtete v tomto článku.

Jak již bylo řečeno, mladí Bobři stále bojují o body do tabulky. Suveréně si vedou hráči 4. tříd, kteří svou soutěží procházejí bez porážky a s přehledem vedou tabulku. Na jejich zápas se můžete přijít podívat již v sobotu 10.3. od 10 hodin, kdy přivítají celek Kroměříže.

Mladší žáci si taky nevedou vůbec zle a také vedou tabulku společné soutěže Zlínského a Jihomoravského kraje! Nic ale nemají jisté a o první příčku budou tvrdě bojovat až do posledního kola. Budou tedy potřebovat Vaši podporu. V neděli 11.3. je čeká zápas v Uherském Hradišti, na domácím ledě se ale ukáží o týden později v souboji s Kometou Brno. Zápas je naplánován na sobotu 17.3. od 10 hodin.
S Kometou si o další týden později pořadatelství prohodí. Pokud Bobři urvou alespoň dvě vítězství, stanou se vítezi této soutěže, což by byl bezesporu velký úspěch!

Průběžná tabulka mladších žáků je k dispozici ZDE . Průběžné výsledky meziříáčských nadějí můžete shlédnout také TADY.

3. třídy se se sezonou rozloučí 17.3. v Uherském Hradišti.

Všechny fanoušky zvou hráčí a realizační týmy mládeže. Mladší + starší žáci: Šilhán Jaroslav, Brodek Jiří, Andris Martin, Vanduch Pavel a Michal Postava, 4. třídy: Jaroslav Šilhán, Jaroslav Pokorný, Michal Postava, 3. třídy: Tomáš Kuneta, Aleš Veselý, Jiří Sviták a Ivana Mrkvánková.

Přijďte tedy i Vy podpořit naděje mezříčského hokeje v jejich zápasech!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS