Mladé naděje Bobrů ani po úspěšné sezoně nezahálejí
čtvrtek 21.6.2012 | Jakub Nikl |

Mladé naděje Bobrů ani po úspěšné sezoně nezahálejí

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Uplynulá sezona je dávno za námi a ta nadcházející se pomalu, ale jistě, blíží. Je tady tedy to, čemu se žádný hokejista ve své kariéře nevyhne - letní příprava. Přestože mužský "A" tým se letos sejde až společně na ledě, jejich mladší následovníci pilně trénují na "suchu" na další sezonu, která by mohla být v jejich podání stejně úspěšná, jako ta minulá.

Kategorie nejmenších, do kterých spadají přípravka, 3. třídy a 4.třídy, trénují 3x týdně pod vedením Aleše Veselého a Tomáše Kunety. Kategorie mladších žáků se schází 2x týdně a připravují se pod taktovkou tria trénerů - Jaroslav Šilhán, Jiří Brodek, Martin Andris. Nejstarší kategorií je celek mladšího dorostu, který připravuje Jaroslav Pokorný, a to 2x týdně.

Příprava probíhá na zimním stadionu, dorostenci navíc využívají cyklostezky a areálu fotbalového stadionu. Na led by hráči měli vyjet v srpnu.

O tom, že mladí Bobři dělají čest svému oddílu a že pravidelně okusují příčky nejvyšší, všichni ve ValMezu vědí. I proto se staly naděje mezříčského hokeje vítězem ankety Sportovní kolektiv roku 2011 Valašského Meziříčí. O tom již tu článek byl. Úspěchy Bobrů ale nezaujaly pouze činovníky města. Dva naši hráči, konkrétně Lukáš Adámek a Michal Postava reprezentovali náš klub ve výběru HTA (Hockey Talent Academy), kde se určitě neztratili. Lukáš přispěl v týmu ročníku 2002 získat 2. místo na turnaji v Mostě. Brankář Michal Postava (ročník narození 2002) vychytal týmu ročníku 2001 v rakouském Zell am See dokonce zlatou medaili!

Pokud se i Ty chceš stát součástí Bobrů, tak neváhej a přijď na trénink, kde se dozvíš vše podstatné!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS