Jsme rádi, že se to konečně prolomilo, říká Patrik Machala
čtvrtek 8.11.2012 | Jakub Nikl |

Jsme rádi, že se to konečně prolomilo, říká Patrik Machala

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po prvním tříbodovém vítězství v této sezoně jsem požádal o dojmy z utkání střelce jedné z branek ValMezu, mladého útočníka Patrika Machalu. Patrikův útok Frýdku v tomto zápase zatápěl a výraznou měrou se zasloužil o vítězství. Více se dočtete v tomto rozhovoru.

Jak bys popsal dnešní utkání ze svého pohledu?
Myslím si, že dnešní utkání se muselo divákům líbit. Nechyběly goly, hokej nahoru-dolů, spousta šancí na obou stranách a skvělé zákroky obou golmanů. Jedinou kaňkou na zápase byly asi zbytečné zákroky hostujících na konci utkání.

V dnešním utkání jsi vstřelil branku, jak bys jí popsal?
Tak Kuba Lehečka mi u naši třetiny vybojoval puk a poslal do jízdy, první obránce nebyl moc v rychlosti, tak jsem ho objel, druhého obránce jsem možná trochu se štěstím taky překonal a potom jsem to bekhendem dal hostujícímu golmanovi nad lapačku.

Právě tvoje branka rozjela střelecké závody ve druhé třetině, kdy na každou naši branku našel soupeř okamžitě odpověď...
Tak to by se nám nemělo moc stávat, že po každé naší brance soupeř hnedka dokáže vyrovnat. Přece jen není to moc příjemné, když se na gol hodně nadřeme a soupeř dá z ničeho vyrovnávací branku. Nevím, čím to mohlo být, že se nám to stalo hned dvakrát po sobě, ale příště si na to určitě musíme dát větší pozor.

Už zápas v Prostějově ukázal zlepšení výkonu a dnešní zápas to jen potvrzuje...
Jojo, v Prostějově to z naší strany už vypadalo nadějně a jenom škoda, že jsme tam nějaký bod nevybojovali. Dneska jsme na ten výkon z Prostějova dobře navázali a konečně jsme vyhráli za plný počet bodů.

V dnešním utkání jsme konečně dokázali vyhrát za tři body. Určitě to může týmu psychicky pomoci, souhlasíš?
Tak určitě, všichni jsme moc rádi, že jsme to konečně prolomili. Přece jen už jsme měli dost smolných zápasů, kde jsme přišli zbytečně o body. Teď už jen musíme pokračovat v našich lepšících výkonech a sbírat pravidelně body.

Příští zápas nás čeká na ledě Karviné. S čím se do tohoto zápasu půjde?
Víme, že nás tam nečeká lehké utkání. Karviná má ve svém týmu zkušené hráče, ale věřím, že když předvedeme naše zlepšující výkony z posledních utkáních a budeme mít trochu štěstí, tak určitě máme šanci v Karviné bodovat.

Jak jsi ve ValMezu spokojený? Za Bobry jsi vlastně několikrát nastoupil již v loňské sezoně...
Jsem tu hodně spokojený a jsem rád, že jsem dostal, jak pod panem Stuchlíkem nebo teďka pod panem Málkem šanci zahrát si mužský hokej ve ValMezu. V minulé sezoně jsem si spíš zvykal na jiný hokej, než je ten juniorský, protože ve II. lize jsou i zkušení hráči, kteří už mají starty, jak v extralize nebo za reprezentaci. Tuto sezonu, ale už bych chtěl výrazněji ValMezu pomáhat, ale né vždy se to samozřejmě podaří podle představ.

V týmu je hodně mladých kluků, stejně jako ty. Jak si spolu rozumíte?
Tak s některýma jsem už dřív hrával a jinak myslím, že s ostatníma, který jsem poznal až tady, tak jsme si v pohodě sedli.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS