ValMez bude hostit Opavu
úterý 13.11.2012 | Jakub Nikl |

ValMez bude hostit Opavu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ve středu 14.listopadu od 18 hodin čeká další domácí ligové utkání na A tým Bobrů. Soupeřem jim bude Slezan Opava, který prozatím okupuje pátou příčku v tabulce. Zajímavostí bezesporu je, že Opava ještě nedokázala na ledě ValMezu zvítězit. Dokáže Slezan toto prokletí zlomit? Nebo Bobři prodlouží jejich čekání na výhru z ValMezu?

Valašské Meziříčí v minulém kole zavítalo na led Karviné. Ta se dostala během první třetiny do vedení 2:0. V závěru třetiny ale dokázal snížit Oldřich Heža. Ve druhé části dokonce Bobři průběh utkání dokázali otoči zásluhou Voznici s Bokrošem. Bohužel vedení neudrželi dlouho a Karviná poté rozhodla i o svém vítězství. Podaří se tedy Bobrům zvítězit proti Opavě?

Opavu čeká Valašský týden. V minulém kole se totiž utkala se Vsetínem. A přestože na Lapači sahala po bodech, vyšla nakonec naprázdno a prohrála 6:5. K bodům jí nestačily ani tři využité přesilovky. Bobři by si tak na vlastní hru v oslabení měli dávat pozor.

Kanadské bodování týmu vedou se ziskem 12 bodů Petr Chalupa, Tomáš Měch a Bohumil Hermann. Pozadu nezůstává ani zkušený mtador Zdeněk Pavelek, který ma na kontě bodů 9. Mezi obránci se bodově činí Jaromír Bednárek a Josef Tichý. Brankovišti Opavy neomylně vládne Dušan Šafránek.

Podaří se Bobrům ukořistit nějaké body nebo Opava zlomí prokletí mezříčského ledu? To se dozvíme ve středu 14. listopadu od 18 hodin.

Sestavy v minulém kole:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Okáč (Netolička) - Heča, Kolovratník, Maršálek, Mikel, Kvapil, Škůrek - Ambruz, Bokroš, Heža, Kundera, Martiník, Machala, Smetana, Varga Mir., Varga D., Varga Mar., Voznica

HC Slezan Opava: Šafránek - Vrabel, Galvas, Jo. Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Bednárek - Mlýnek, Měch, Herman, J. Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Černý, Chalupa.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS