A teď směle do Hodonína!
pátek 2.2.2018 | Richard Müller |

A teď směle do Hodonína!

Bobři opět nastartovali své motory a v posledních dvou zápasech se těšili z výher. O to cennější to byly body, když je Valaši získali nad tabulkovými favority. A ve své jízdě mohou pokračovat. Na čtvrtou příčku jim chybí pouze bod a v cestě nyní stojí jihomoravský Hodonín pod vedením Romana Čechmánka, který nedokázal vyhrát uplynulé tři duely v řadě.

Rýsuje se opět zajímavý souboj

Drtiči budou mít úkol jasný, a to bodovat za každou cenu. Po třech prohraných zápasech se ukážou domácímu publiku a tlak na hráče bude o něco vyšší než obvykle.

Bobři potkají v dresu Hodonína i své bývalé spoluhráče. Poslední přestup Jana Matějky ale zatím nenese trenéru Čechmánkovi potřebné ovoce v podobě produktivity. Za deset zápasů si bývalý Bobr nepřipsal jediný kanadský bod.

Tahouny mají drtiči jinde. Tím největším je s pětatřiceti body Jakub Kadlec (17+18). Nejlepší střelec mužstva, Petr Jurča (22+8), ale nasázel ještě o pět branek více.

Poslední zápasy Drtičů

Poruba - Hodonín 4:2
Šumperk - Hodonín 4:0
Opava - Hodonín 5:3

Sestava Hodonína v minulém utkání:

Štěpanovský (Haloda O.) - Miklík, Mojžíš (A), Kobylík, Hladiš, Žabčík, Kužílek - Sajdl (A), Peš (C), Hložánek - Hajný, Černohous, Matějka - Jurča, Charvát, Kadlec - Matula, Sedlák, Venclík.

Shrnutí

Utkání 42. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celký SHK Hodonín a HC Bobři Valašské Meziříčí se odehraje v sobotu 3. 2. 2018 na zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně od 17:00.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS