Bobři a Draci společně pomůžou!
úterý 14.1.2020 | Richard Müller |

Bobři a Draci společně pomůžou!

Zápas 42. kola hokejové druhé ligy nabídne kromě duelu mezi Valašským Meziříčím a Šumperkem také jedno zajímavé zpestření. Oba kluby se dohodly že utkání ponese podtitul „Každá stovka pomáhá“. Každá střela na bránu bude znamenat sto korun na konto charitativního projektu! Zapojit do benefice se může symbolickou stokorunou každý divák.

Každý střelecký pokus sobotního utkání bude velice hodnotný. HC Bobři Valašské Meziříčí, stejně jako Draci Šumperk, věnují za každou svou střelu na bránu 100 korun na charitativní účel.

Stejnou příležitost přispět budou mít i diváci. Vstupné na zápas se zvedne na 100 Kč, z něhož část výtěžku poputuje na stejný účel, jako výtěžek ze střel na bránu. Držitelé permanentních vstupenek budou mít možnost přispět do speciálních kasiček u pokladny zimního stadionu.

Kam vybrané peníze poputují?

Již velmi brzy představíme, kdo se stane hlavním hrdinou zápasu. Během prosince a ledna jsme hledali osobu, které bychom chtěli pomoci. Přímo po zápase pak předáme dotyčnému veškeré výtěžky, které se budou skládat z počtu střel na bránu x 100,- Kč, poloviny výtěžku ze vstupného na utkání a sponzorských darů.

Pevně věříme, že tento zápas se zapíše nesmazatelně do života někoho, kdo neměl tolik štěstí jako jiní! Pro Valašské Meziříčí se bude jednat letos o druhou dobročinnou akci, kterou v rámci sezóny pořádají.

Velké poděkování už nyní míří i směrem do Šumperka, který se rozhodl na akci společně s námi podílet.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS