Bobři doplnili kádr čtveřicí mladíků
pondělí 10.9.2018 | Richard Müller |

Bobři doplnili kádr čtveřicí mladíků

Během letní přípravy bojovalo o místo v kádru i několik mladých hráčů. Někteří z nich se zkoušeli dostat do finální sestavy již v minulých letech, jiní zase byli na Bobří hrázi v rámci try-outu poprvé. O místo v sestavě si řekl jeden obránce a tři útočníci.

David Peška

Útočník, který pochytal zkušenosti s druhou ligou už loni pod trenérem Romanem Čechmánkem v Hodoníně. Během dvanácti startů, včetně pěti v play-off, vstřelil jednu branku a na čtyři asistoval. Jednadvacetiletý odchovanec Zlína má za sebou i roční působení v zámořské hokejové lize za Oklahoma City Jr. Blazers.

V přípravě:

   3 starty
   1 gól
   0 asistencí

Tomáš Holiš

Obránce, který má svým původem k Valašskému Meziříčí blízko. V mládežnických kategoriích působil v Olomouci, odkud si ho Bobři v jeho devatenácti letech vytáhli do seniorského hokeje. Jak se mladík popasuje se svými prvními starty ve druhé lize?

V přípravě:

   3 starty
   0 gólů
   0 asistencí

Michal Koňařík

O místo mezi Bobry v A-týmu bojoval tento útočník už loni, leč neúspěšně. Letos však už šanci dostane. Devatenáctiletý útočník zaujal především svou bojovností a ze dvou přípravných utkání vytěžil dva kanadské body.

V přípravě:

   2 starty
   0 gólů
   2 asistence

Matěj Dubnický

Urostlý hbitý útočník prožil celé mládí ve Vsetíně. Poprvé nakoukl mezi muže za béčko Vsetína a loni působil v krajském přeboru v Uherském Brodě. Ve dvaceti letech má podstatně ještě všechno před sebou a angažmá u Bobrů je jeho současný vrchol kariéry.

V přípravě:

   4 starty
   0 gólů
   0 asistencí

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive