Po David Servisu z Českých Budějovic čeká Valachy měření sil s dalším soupeřem ze skupiny Jih. Na Bobří hráz dorazí Lední Medvědi z Pelhřimova, kteří v dosavadním průběhu sezóny sbírají body spíše velmi zřídka. Valachy čeká poslední domácí utkání až do 24. listopadu, proto neváhejte a přijďte při víkendovém večeru podpořit Bobry v boji o další důležité body. Duel začíná v sobotu od 17:00.

Lední Medvědi se záchvěvy vítězství

Netradičně teplé počasí zkraje sezóny Ledním Medvědům nepřeje ani na ledě. Pelhřimov si v dosavadním průběhu sezóny připsal pouhá čtyři vítězství, z toho dvě proti poslednímu z jeho skupiny, DS Českým Budějovicím. V posledním kole narazili červenobílí na lídra jižní skupiny z Havlíčkova Brodu, se kterým svedli tuhou bitvu do samého konce. O všech třech bodech pro Bruslaře rozhodl až tři sekundy před koncem Miroslav Třetina.

Pelhřimovští drží po čtrnácti kolech nelichotivou předposlední pozici, do Valašského Meziří tak zajíždějí Lední Medvědi s jediným úkolem. Střet se soupeřem z východní skupiny pro ně může být pomyslným odrazovým můstkem k lepším zítřkům, na Bobří hrázi však budou čelit průběžně prvnímu týmu z Východu, Valašskému Meziříčí.

foto: Hodina H, HC Lední Medvědi Pelhřimov

Bobři si spravili chuť proti Orlové

Svěřenci trenéra Weintritta dali zapomenout na nepříznivý výsledek z Hodonína a ve středu doma proti Slezanům předvedli opět skvělý zodpovědný výkon, který zdobil jejich předchozí vítězství. Nebýt brankáře Svobody v brankovišti Orlové, který pochytal neskutečné množství šancí soupeře, mohl být výsledek pro Bobry i mnohem příznivější.

Nyní Valachy čeká druhé po sobě jdoucí domácí utkání před třízápasovým kolotočem cestování k jejich soupeřům. Bobři budou chtít potvrdit skvělou formu na svém ledě a odrazit útok dalšího ze soupeřů, který nepřijede odevzdat svou tuhou medvědí kůži lacino.SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Reportáže
Daniel Gargulák | 3. 11. 2018

Lední Medvědi pokořeni! Pět minut před koncem rozhodl Baroš

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka