Bobři poprvé venku! O body zabojují ve Žďáru
pátek 25.9.2020 | Jan Kozák |

Po úvodním úspěšném představení na domácím ledě čeká tentokrát Bobry první venkovní utkání sezóny ve Žďáru nad Sázavou, kde se pokusí vybojovat další body do tabulky. Do zápasu nastoupí Valaši v sobotu v 17:30 na žďárském zimním stadionu.

Valaši v úvodu úspěšní

Svěřenci trenéra Doboše vstoupili do sezóny úspěšně výhrou v prodloužení nad kopřivnickou Tatrou 4:3. Ta sice průběžně celé utkání vedla, poté se však podařilo Jakubu Pořickému dorovnat a duel šel po šedesáti minutách do další části, kde už byli zásluhou branky kapitána Tomáše Vávry úspěšní domácí.

Od posledního zápasu se mohou Bobři spoléhat na novou posilu z Ameriky Tomáše Urbance, který se v českém prostředí ukazuje po šesti letech. Druhým čerstvým nováčkem je Jan Křivohlávek, který v dresu Valašského Meziříčí ještě nenastoupil. Zda se ukáže už v zápase proti Žďáru, není zatím jasné.

Žďár obral o body Opavu

Plameny odehrály před sezónou celkem devět přípravných utkání, z toho v šesti případech slavily výhru. Bobodovat se jim nepodařilo pouze proti Šumperku, Třebíči a v derby s Velkým Meziříčím.

Na úvod sezóny se ve Žďáru představila slezská Opava, nad kterou už domácí po první třetině vedli 2:0. Soupeři Plamenů se sice v další části podařilo snížit, jejich náskok už však nedohnal a domů odjížděl bez bodů.

Stejně jako Bobři se hokejisté Žďáru museli potýkat s odloženým zápasem, utkání proti Velkému Meziříčí muselo být pro karanténu horáckého klubu odloženo. O to více se pokusí ukázat právě v domácím zápase s Valachy.

Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.