Hokejový klub Bobři Valašské Meziříčí v nucené koronavirové pauze věnuje čas modernizaci informačního prostředí. Od podzimu ve spolupráci s firmou eSports klub pracoval na moderní změně webu, kterou ocení hlavně fanoušci a na své si přijdou také všechny mládežnické celky, pro něž je připraven KIS - tedy klubový informační systém.

Web

Nový web přináší všechny nové funkce, který původní postrádal. Nejdůležitější změnou je, hned po grafickém prostředí, kompabilita na mobilní telefony, či tablety. Web je nově zcela responzivní a přizpůsobuje se velikosti obrazovky vašeho zařízení.

Na hlavní stránce najde fanoušek přehledně nejnovější zprávy, nejbližší odehrané a následující zápasy, tabulku ligy, kanadské bodování týmu a především i aktuality z facebooku, které ocení hlavně ti, kteří tuto sociální síť nevyužívají. Na hlavní stránce dostanou prostor také všichni partneři, kteří se v pohyblivém rámečku budou v intervalech střídat, což předchozí podoba webu neumožňovala.

Dalším zpestřením jsou profilové fotky hráčů u soupisky, které budou po opětovném restartu druholigového hokeje doplněny o aktuální. Samotné velké úpravy se dočkala také hráčská karta, kde se objevily dlouhodobé statistiky každého hráče.

Klubový informační systém

Velikou novinkou pro mládež je Klubový informační systém (KIS). Bobři se tak zařazují mezi extraligové a prvoligové týmy, který tento nově vyvinutý informační systém používají. Mladí hráči a potažmo jejich rodiče mají přístup buď přes webové stránky, nebo i mobilní aplikaci k veškerým informacím, které během sezóny potřebují a také v rámci aplikace komunikují s trenéry a vedoucími. Jedná se o komfortnější komunikaci a přehled ze strany hráčů a rodičů a zároveň kontrolním systémem, které může využívat vedení klubu směrem k činnosti mládežnických kategorií a jejich trenérů. Informace o KISu budou předány všem členům v nejbližší možné době, vzhledem k aktuálním opatřením.

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | pá 13.8.2021

18:00

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka