Bobři přivítají Jestřáby z Prostějova
úterý 11.10.2011 | David Fabián |

Bobři přivítají Jestřáby z Prostějova

Další kolo druhé ligy skupiny východ je na programu ve středu 12. října a hokejisté Valašského Meziříčí přivítají na svém ledě celek LHK Jestřábi Prostějov ztrácející v tabulce na páté Bobry pouze jeden bod a tak nás určitě čeká velice zajímavý a vyrovnaný zápas. Přijďte podpořit své hokejisty v honbě za důležitými body. Utkání začíná v 18:00.

Hokejisté Valašského Meziříčí po několika vyhraných zápasech v minulém kole zaváhali na ledě Havířova, kde prohráli 1:5, a nepřivezli ani bod a to budou zajisté chtít odčinit v zápase před domácími fanoušky, které při svém minulém domácím vystoupení potěšili osmigólovým výpraskem, který si odvezl Nový Jičín

To prostějovští si v minulém kole připsali všechny tři body, když v derby těsně přehráli svého rivala z Přerova 4:3. Zatímco minulou středu sehráli neúspěšný zápas na Lapači, kde ve třetí třetině neudrželi nadějný stav a prohráli 4:3.

V bráně prostějovského týmu se pravděpodobně objeví Dalibor Sedlář, který byl velikou oporou Jestřábů v minulém roce. Letos se mu zatím příliš nedaří a nemá za sebou nejlepší vstup do sezóny, jeho výkony jdou ale nahoru a tak určitě nebude jednoduché jej překonat.

Statistikám obránců zatím jednoznačně vládne Pavel Kumstát, který za sedm zápasů nasbíral již šest kanadských bodů. Mezi útočníky se zatím nejvíce prosazují Martin Stejskal a Jakub Čuřík s osmi body.

Sestavy z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Kopecký, Linduška, Martiník, Matuštík, Musil, Ovšák, Varga D., Varga M., Varga Mir., Vašut, Mikel

LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Musil) - Kumstát, Finkes, Osina, Kolibár, Peštuka, Halouska, Tomiga, Stejskal, Duba, Ševčík, Šebek P., Zachar, Čuřík, Smejkal, Černý, Šebek D., Stráněl, Jedlička, Žajgla.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Odehrané 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí