Bobři si vyráží spravit chuť do Nového Jičína
úterý 10.10.2017 | Daniel Gargulák |

Bobři si vyráží spravit chuť do Nového Jičína

Valašské Meziříčí má za sebou čtyři domácí utkání, ve kterých nedokázalo vytěžit jediný bod. O to víc se Bobři budou snažit získat body do tabulky na půdě Ďáblů z Nového Jičína. Ti od posledního utkání s Bobry dokázali vyhrát hned čtyři z pěti utkání a mimo jiné změnili klubové logo.

„Síla v mužstvu je, jen nás sráží laciné branky," neztrácí optimismus Roman Čechmánek

Druhé letošní derby s Novým Jičínem slibuje atraktivní utkání na obou stranách. Oba soupeři si tradičně ve vzájemných zápasech nedarují ani centimetr ledu, a tak lze očekávat tvrdý souboj o body do tabulky na zimním stadionu v Novém Jičíně.

Trenérský tandem Weintritt s Čechmánkem se neustále snaží hrát svoji hru, se kterou uspěli v prvních dvou utkáních, a v dalších byli při nejmenším vyrovnanými soupeři. Bobry nicméně tlačí bota v zakončení, kde potřebují na vstřelení jedné branky v průměru přes osm střel. Asistent trenéra Roman Čechmánek ale věří v prolomení střeleckého trápení a v lepší výsledky mužstva, které jinak předvádí stabilní bojovné výkony.

Odrazí se Bobři k lepším výsledkům na ledě Ďáblů?

Valašské Meziříčí zachytilo skvěle start sezóny, když dokázalo dvakrát vyhrát. Poté ale přišla série pěti zápasů, kdy Bobři vytěžili jediný bod naposledy v Kopřivnici ve čtvrtém kole.

Utkání s Porubou a Šumperkem nicméně ukázala, že Valaši mají dostatečnou výkonost na to, aby sehrávali vyrovnané partie s největšími favority soutěže. Jejich výkony však zatím neznamenají takový zisk bodů, který by odpovídal kvalitě odehraných utkání.

Nový Jičín má Bobrům co vracet. Ve třetím kole na Bobří hrázi schytali od domácích šest gólů a odjeli s prohrou v poměru 6:3. Ďáblové navíc drží od tohoto zápasu slušnou formu, když padli jen na ledě Poruby.

Kanadskému bodování Ďáblů vévodí Pavel Zedník (2+5). Mimo jiné ale bude muset být muž v brankovišti Bobrů ve střehu před Robinem Gebauerem (3+3) a Lukášem Bednářem (3+2). V brance se může Nový Jičín na jistého Jiřího Slováka (88,41%).

Sestava Nového Jičína z minulého utkání

Slovák I. – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II.

Základní informace

10. kolo 2. ligy - skupiny Východ je naplánováno na středu 11. 10. 2017 v 18:00 na zimním stadionu v Novém Jičíně.
Neváhejte vyrazit podpořit Bobry v derby do nedalekého Nového Jičína! Každý fanoušek se počítá!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine