Hokejisté Valašského Meziříčí včetně hlavního trenéra Lukáše Plška vyměnili brusle za kopačky a zavítali do nedalekého Leskovce za Vsetínem, kde sehráli přátelský zápas proti tamnímu týmu. Utkání bylo hráno na 2X 40 minut, povoleno bylo hokejové střídání.

V neobvyklých černo-žlutých barvách se meziříčští dostali v 13. minutě do vedení zásluhou proměněné penalty Lukáše Plška. Domácí si však nenechali nic líbit a ještě do konce poločasu utkání otočili na 2:1. To však ještě netušili, jak krásnou standartku umí kopnout Michal Žák, který v 49. minutě dorovnával. O dvě minuty později již na tabuli svítilo skóre 2:3, po tom co se k zakončení dostal Tomáš Vávra. Pár vteřin před koncem poté už jen kosmeticky upravil výsledek Tomáš Andris, který by mohl být vyhlášen jedním z nejlepších hráčů klání. Bobři tak porazili fotbalisty Leskovce 4:2

Branky HCVM: 13. Plšek, 49. Žák, 51. Vávra, 79. Andris.

Sestava HCVM: M. Málek - Vávra, Kajaba, Andris, Kamas, Holiš, J. Slovák (brankář HCVM), Báchor, Pořický, Žák, Plšek, J. Weintritt, Kuchařík, Vavřík.