Bobři zajíždějí do Prostějova

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po domácím zápase s Břeclaví čeká Bobry na svém ledě trošku překvapivý lídr II. ligy skupiny Východ Prostějov. Jestřábi prohráli zatím pouze se Šumperkem a to ještě v prodloužení. Utkání je naplánováno na 28.9. v 18 hodin.

Bobři do sezony vstoupili trošku rozpačitě a po dvou domácích výhrách se Vsetínem a naposledy i s Břeclaví zatím nastřádali 6 bodů. Mužstvo ale ukázalo i svou morální sílu, když dokázalo Břeclavi za 12 minut druhé třetiny nastřílet pět branek! Tým zatím střelecky táhnou zkušenější hráči jako Lukáš Bacul, Jan Matějný, Lukáš Bokroš nebo Ondřej Martiník.

To Prostějov zažívá vstup do sezony, který asi po minulé sezoně předpokládal málokdo. Ze šesti zápasů mají Jestřábi 16 bodů, když ztratili pouze se Šumperkem, který si z jejich tvrze odvezl body dva. Prostějov v minulém kole zajížděl na led nováčka z Uherského Hradiště. Houževnatého soupeře Prostějov udolal až v poslední části, kdy dokázal dát čtyři branky a odvezl si 3 body za výhru 5:0.

Tým bodově táhnou bratři Šebkové - David a Patrik nebo Martin Stejskal. V brance Prostějova dodává týmu klid brankář Jiří Slovák.

Dokáží Bobři vyloupit Jestřábí tvrz nebo si Prostějov upevní vedení v tabulce? To se dozvíme 28. září od 18 hodin na zimním stadioně v Prostějově.

Předpokládáné sestavy:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachýnský (Popovič) - Bacul, Balga, Bokroš, Dvořák, Fojtík J., Fojtík T., Kostelňák, Martiník, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga D., Varga M., Varga Mir., Vašut

LHK Jestřábi Prostějov: Slovák - Stříteský, Paška, Halouska, Peštuka, Jedlička, Kutmon, Doseděl, Kolibár - Zachar, Duba, Stejskal - Žajgla, Čuřík, Šimo - Bartošek, Šebek P., Šebek D. - Skácel, Kryl