Bobři zajíždějí k velmi důležitému zápasu do Nového Jičína
pátek 29.11.2013 | David Kovář |

Bobři zajíždějí k velmi důležitému zápasu do Nového Jičína

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři zajíždějí k veledůležitému zápasu do Nového Jičína. Ten se nachází na desátém místě a je jen o čtyři body před nimi. Bobři i Nový Jičín v posledním kole vyhráli, a tak nás jistě čeká velmi vyrovnaný a zájímavý zápas. Přijeďte Bobry podpořit!

Bobři se nacházejí na předposledním jedenáctém místě se ziskem devatenácti bodů. Mají záporné skóre 50:94. V posledním kole vyhráli překvapivě po bojovném výkonu na půdě Přerova. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(13+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(8+7).

Nový Jičín se nachází na místě desátém se ziskem 23 bodů. Má záporné skóre 60:82. V posledním zápase vyhrál proti proti Orlové vysoko 7:3. Mezi nejproduktivnější hráče Nového Jičína patří Martin Kabeláč(10+5), Pavel Hanák(3+10) a Petr Macháček(5+6).

Zápas se odehraje v sobotu 30.11. v 17:00 na zimním stadionu v Novém Jičíně.

Pravděpodobné sestavy:

HC Nový Jičín: Šrámek – Cabák, Vašut, Záhradný, Vnenk, Cabák, Gulda, Pelikán, Dusík – Kacíř, Heža, Zedník - Sprušil, Macháče, Skaloš - Uhlár, Hanák, Kabeláč - Rejžek, Gebauer R., Lehečka - Putniorz.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. (Netolička) – Deutsch, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Zábojník, Baroš, Prycl, Randýsek, Martiník, Varga Mir., Pavlas, Matula, Varga Mar., Slovák II., Škutchan, Varga D.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS