Další Valašské derby je tady
středa 26.12.2012 | Jakub Nikl |

Další Valašské derby je tady

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hned po vánočních svátcích, ve čtvrtek 27.prosince, čeká Bobry další utkání v rámci II.ligy skupiny Východ. Tentokrát se jim do cesty postaví ve Valašském derby celek VHK Vsetín. Utkání začíná v 17:30 na vsetínském zimním stadionu.

Bobři v zápasech před vánočními svátky ukazovali zlepšenou formu. Série zlepšených výkonů jim vynesla z posledních 3 zápasů 5 bodů. Naposledy zavítali hráči ValMezu na led Slezanu Opava, kde zaskočili domácí svou bojovností. Přidali k tomu i zlepšenou střelbu a výhra 5:2 byla na světě. Velkou zásluhu na ní měl nejen skvěle chytající brankář Jiří Slovák, ale i dvougolový střelec Oldřich Heža. Ten ke dvěma vstřeleným brankám přidal ještě jednu asistenci.

To Vsetín má přesně opačné problémy. V posledních čtyřech duelech nedokázal zvítězit. Ba co více, nezískal v nich ani bod. Naposledy byl nad síly vsetínského týmu celek Nového Jičína. Jičín tak touto výhrou stáhl svého soupeře na rozdíl pouhých 3 bodů, a to má ještě o zápas méně.

Co se týká bodových příspěvků jednotlivých hráčů, vévodí vsetínským statistikám Daniel Vaněk se 34 body (7+27), František Zúbek s 27 body (19+8) a Adam Mikšovský s 23 body (9+14). Mezi obránci se prosazují Lukáš Vrba s 15 body (4+11) a Jiří Farda s 9 body (4+5). Nejtrestanější hráči jsou Juraj tichý s 54 trestnými minutami a Ondřej Hruška, který jen o tři minuty méně. Mezi brankáři je více nasazovaný Lukáš Plšek.

Podaří se Bobrům potvrdit zlepšenou formu a vrátit tak Vsetínu porážku z domácího ledu? Nebo Vsetín konečně zabere a bude v derby úspěšnější? To se dozvíme ve čtvrtek 27.12. od 17:30 hodin na zimním stadionu na Vsetíně.

Sestavy v minulém kole:
VHK Vsetín
: Plšek - Farda, Vrba, Báchor, Vodák, Tesařík, Žák, Žabčík - Zubek, Hruška O., Mikšovský - Hruška P., Podešva, Vítek D. - Kajaba, Holík, Tobola - Brezáni, Daněk, Kývala.

HC Bobři Valašské Meziříčí:Slovák – Heča, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Maršálek, Mikel, Schejbal, Vajda - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heža, Lehečka, Machala, Martiník, Prycl, Smetana, Mar. Varga, Mir. Varga, D. Varga

Delegovaní rozhodčí: R. Volf - J. Švarc, P. Velinský

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS