Dokonalý obrat Bobrů proti Frýdku-Místku!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí ve svém dalším zápase přivítali na domácím ledě celek z Frýdku-Místku. Tým, proti kterému se Bobrům v letošní sezoně nikterak nedaří. A kdo si myslel, že zápas bude postrádat správné napětí, branky, emoce či neskutečné obraty ve stavu utkání, musel být hodně překvapen. Bobři po první třetině, kterou odehráli velice špatně, prohrávali již o čtyři branky. Po této periodě by si tak na domácí hokejisty vsadil jen málokdo. Ve druhé třetině však Bobři dokázali svou opět nalezenou bojovností hru a skóre vyrovnat. Právě tu bojovnost, odhodlání, které chybělo Bobrům po celé utkání v Hodoníně a první třetinu dnešního zápasu, dokázali v pravý čas opět předvést. Dokonalý obrat v utkání podtrhli domácí hokejisté dalšími přesnými trefami ve třetí třetině. Hosté sice v závěru zápasu snížili, ovšem domácí hráči si již kýžené vítězství nenechali vzít a střelou do prázdné brány uzavřeli skóre utkání v poměru 7:5. Za Bobry se v zápase blýskl hattrickem Robin Bacul, další branky přidali Jan Matějný, Ondřej Tatarčík , David Varga a Lukáš Bokroš. Ikdyž je šance na play-off spíše už jen teoretická, Bobři přesto ukázali, že hrají stále se ctí a ve svých zápasech budou chtít vždy bodovat. Do utkání za domácí nenastoupil Lukáš Bacul, který si odpykává zápasový distanc a Ondřej Martiník, který je momentálně členem českého univerzitního hokejového výběru v Turecku.
2. liga - skupina Východ 2010/2011, 35. kolo, středa 26.1.2011
Frýdek-Místek
7:5
(0:4, 4:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 27.Bacul R. (Vašut), 30.Bacul R. (Bokroš), 31.Matějný (Tatarčík, Musil), 32.Tatarčík (Matějný, Balga), 44.Varga D. (Bokroš, Bacul R.), 54.Bacul R.(Vašut), 60. Bokroš (Bacul R.) - 1.Kraft (Kopáč), 2.Částečka (Matysz), 9.Štubňa (Matysz), 13.Kopáč (Kraft, Sluštík J.), 52.Gajda (Kraft) Rozhodčí: Klimecký - Dučák, Poláček Vyloučení: 3:5 Průběh utkání: 0:4, 5:4, 5:5, 7:5
Valašské Meziříčí: Krumpoch (13. Mocek) - Bacul R., Balga, Bokroš, Blažek, Baroš, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga M., Varga D., Varga Mir., Vašut
Frýdek-Místek: Láníček (Polonyi) - Rozum, Mintěl, Častečka, Matysz, Štubňa, Kocourek, Matzke, Kotásek, Krutil, Gajda, Kudláček, Kopáč, Kraft, Sluštík O., Sluštík J.