Druhé derby sezóny je tady! Bobři zajíždějí na Vsetín
úterý 12.11.2013 | David Kovář |

Druhé derby sezóny je tady! Bobři zajíždějí na Vsetín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu nás čeká druhé derby. Bobři zajíždějí na Vsetín. Čeká nás určitě zajímavý zápas plný emocí a bojovnosti. Vsetín se zatím pohybuje ve středu tabulky, Bobři se chtějí odlepit z posledního místa. Přijeďte je podpořit!

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem třinácti bodů. Mají záporné skóre 42:73. V posledním kole vyhráli doma na nájezdy proti Břeclavi. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(9+6),David Varga(6+7) a Ondřej Kubáč(7+5).

Třetí z klanu Vargů, Martin, svým bodovým příspěvkem nezaostává a na derby se těší : „Na Vsetín přijedeme bojovně naladěni. Pokud předvedeme výkony z posledních utkání, disciplinovanou obranou a výkony Jirky Slováka v bráně, tak věřím, že z Lapače povezeme body." Přestože Petr Dvořák již ve ValMezu nepůsobí, jeho slova kolují u Bobrů dodnes. Petrova slova si vzal k srdci i Werner Hartmann: „Prostě jak se říká, prohrát se může každý zápas v sezóně, ale derby nikdy!".

Vsetín se nachází na místě sedmém se ziskem 23 bodů. Má kladné skóre 58:57. V posledním zápase prohrál venku proti Novému Jičínu. Mezi nejproduktivnější hráče Vsetínu patří Daniel Vaněk(5+18), Martin Ambruz(10+9) a Robin Ševčík(5+3).

Přestože Vsetín v minulém kole prohrál, panuje v jeho středu dobrá nálada. „Když jsou to Bobři, tak jim musíme poskládat betonovou zeď, kterou jen tak nerozkoušou," vidí recept na svěřence trenéra Vavrečky útočník Vsetína René Kajaba. Martin Kubo se na Valašské derby také moc těší. „Na zápas s Bobry se vždy moc těším, jsou to vyhecované zápasy a je jedno, jestli jsme v tabulce na tom stejně nebo jsme od sebe bodově vzdáleni. Vždy je to jako by se hralo play-off."

Zápas se odehraje ve středu 13.11 v 17:30 na zimním stadionu Lapač.

Pravděpodobné sestavy:

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Tichý, Hurtík, Vrba L., Žák, Vrba F., Báchor, Kajaba, Vaněk, Ambruz, Kubo, Ševčík, Mikšovský, Vítek, Daněk, Kývala, Janeba, Podešva.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS