Bobrům sezóna předčasně skončila již více jak před půl rokem, od té doby nebyla většina hráčů v pravidelném tréninkovém režimu. Nyní už se však pomalu začínají připravovat na novou sezónu, oproti minulým ročníkům však s jedním výrazným rozdílem.

,,Letos jsme se rozhodli pro individuální přípravu kvůli tomu, že jsou pořád nějaká omezení, hlavně je ve druhé lize letní zadarmo a ta účast bývala malá. Svému mužstvu věřím a vím, že kluci se připraví poctivě. Sami ví, že se musí nachystat lépe než roky před tím, protože ta pauza je dlouhá," vysvětluje nově zvolený trenér Bobrů Lukáš Plšek důvody vynechání společných suchých tréninků.

,,Kluci jsou rozděleni do skupin, podle toho kde bydlí (Valašské Meziříčí, Zlín, Vsetín) a trénují spolu. Vždy to vede jeden z těch zkušenějších. Před sezónou si nakonec kluky otestujeme a podle toho si uděláme obrázek, kdo je jak připravený. Dostali od nás nějaké rady a pokud nebudou vědět, tak mě informují a já jim pošlu trénink přesně podle toho co potřebují," ujišťuje hlavní trenér, že se na jeho rady mohou hráči vždy obrátit.

,,Všechny hráče z loňské sezóny, o které máme zájem jsme už oslovili a všichni by chtěli ve Valmezu pokračovat. Ve druhé lize se smlouvy řeší těsně před sezónou, což je normální a všude to tak probíhá. Mám však od nich ústní dohodu, což beru jako závazek, že u nás chtějí i nadále působit. Co se týká posil, tak je jich rozjednáno hned několik, ale konkrétní být ještě nemůžu." poodkrývá Plšek aktuální situaci se soupiskou Valachů na nadcházející sezónu.

,,Na led bychom měli jít 1.8. ale sejdeme se už o několik dní dříve a potrénujeme chvíli na suchu společně." informuje nakonec Lukáš Plšek.

ODEHRANÝ ZÁPAS

3. kolo | so 25.9.2021

3:2

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

4. kolo | st 29.9.2021

18:00

TABULKA 2. LIGY

1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0
Kompletní tabulka