Michal Krumpoch  zachytal výborně, našel klíč k vítězství v derby Pavel Šebesta
středa 3.3.2010 | Jakub Nikl |

Michal Krumpoch zachytal výborně, našel klíč k vítězství v derby Pavel Šebesta

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vyhraném derby valašských "V" jsme vyzpovídali kapitána Bobrů a dvougólového střelce v zápase Pavla Šebestu. Tento zkušený forvard s extraligovými zkušenostmi z dresů Mladé Boleslavi, Vítkovic či i Vsetína se s námi podělil o první dojmy ze zápasu.

Jak jsi viděl utkání ze svého pohledu?
Musím uznat, že prvních deset, dvanáct minut nás Vsetín přehrával ve všech směrech. Jednak to bylo způsobeno přesilovkami, co měli, a jednak jsme hráli opravdu špatně. Já musím opravdu vyzdvihnout výkon Michala Krumpocha, který nás v těchto fázích podržel a to byl myslím základ k úspěchu.

Myslíš si, že mohl pomoci ke zlomení soupeře druhý gól do šatny?
Těžko říct. Mně to přišlo tak, že oni hráli a my jsme dávali góly. Jak říkám, Michal dneska zachytal výborně. Důležité bylo podle mě to, že jsme dlouho nedostali gól. Kdybychom dostali gól ať už na 1:1, nebo na 2:1, tak by to bylo hodně špatné. Naštěstí přišel pozdě, když už bylo utkání rozhodnuté.

Ty jsi vstřelil dvě branky. Jak bys je popsal?
Tak první branku, to jsme tam vytlačili beka a Sochy to tam nějak prohodil nebo prokopl a já jsem do toho jenom plácl a ono to tam propadlo brankářovi mezi nohama. Ten druhý, to mi dal Milan Ovšák ne přímo do prázdné branky, byla to těžká střela, ale bylo tam místo a mně se to podařilo trefit.

Jak moc si ceníte tohoto vítězství v derby, ještě k tomu na Lapači?
Už jsem to říkal někdy na podzim, že zajíci se budou sčítat po honu. Můžeme vyletět hned v prvním kole a pak nás všichni za tu sezonu zplivou, ať už zkončíme druzí nebo třetí a všechno půjde v niveč. Toto bych ani nepodceňoval, ale ani nepřeceňoval, ale dneska opravdu patří veliký dík Michalovi Krumpochovi.

Příští zápas zajíždíme do Břeclavi. S čím se tam pojede?
Tak asi jako od každého zápasu – vyhrát. Uvidíme, jak to bude vypadat.

Blíží se play-off. Jsou už v kabině nějaké tipy nebo přání nějakého mužstva do čtvrtfinále?
Já si myslím, že je to jedno. Pokud chcete dojít co nejdál, musíte porazit všechny. Letos všechny ty mančafty i z toho spodku, jako Břeclav nebo Vsetín, co dneska předvedl, mají plno zkušených hráčů. Hraji tu už druhou sezonu a zdá se mi, že to budou pěkné hokeje.

Výhledová otázky – myslíš si, že budeš za Bobry nastupovat i další sezonu?
Tak to teďka před play-off vůbec neřeším.

Máš nějaký vzkaz fanouškům?
Tak určitě.(smích) Světlice na závěr byly perfektní a mně se moc líbily. Jinak díky jim za to, že nás povzbuzovali. Myslím si, že i pro ně je dobře, že jsme vyhráli. Teď v play-off se už třeba nebude vyhrávat sedm, budeme rádi i za výhru 1:0. Budeme rádi za každou výhru. Gólové hody ne že skončily, ale teď se bude hrát úplně jinak. Dneska jsme to viděli.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS