Na Bobry čeká připravený Nový Jičín
sobota 13.12.2008 | Tomáš Peroutka |

Na Bobry čeká připravený Nový Jičín

V sobotu 13. prosince vyjíždí Bobři z Valašského Meziříčí na led sedmého celku tabulky – Nového Jičína. V minulém zápase Bobři potvrdili neporazitelnost v domácím prostředí, kdy udolali Opavu 5:3. V posledním zápase, kdy hrál Valmez venku, uhrál výhru se Ždárem 3:6 a potvrdil tak, že nejen doma je nebezpečný. Potvrdí Bobři své vedení i ve 25. kole?

Nový Jičín v posledním kole zaskočil Šumperk, nad kterým vyhrál 4:1 a se 39 body hájí sedmé místo tabulky. V posledním vzájemném zápase vyhrál Nový Jičín 1:2. Vyrovnaný zápas rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých se blýskl brankář Urbánek a Glabazňa, který vstřelil jediný rozhodující gól. Ten ostatně patří mezi největší opory svého týmu se 17 body (13G, 4A). Vzpomeňme také na přípravný zápas před sezónou, který nebyl dohrán. Vyhrocené utkání skončilo nerozhodně za stavu 6:6 v 58. minutě, kvůli konfliktům na ledě.

Mezi další nebezpečné hráče Nového Jičína bezpochyby patří Martin Kabeláč (9G, 11A) a Luděk Lhotský (6G, 13A). V týmu Bobrů se opět rozrostla marodka o další dva hráče – Matějného a Růčku, kteří budou i dnes chybět trenéru Sedlákovi. Naopak do sestavy se vrací Radovan Glas. S Novým Jičínem již nějaké zkušenosti má Roman Vaněček, který tam byl letos poslán na měsíční hostování. Spraví svou reputaci Bobři z minulého vzájemného zápasu?

Do zápasu pravděpodobně nastoupí:

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch - Zrník, Zientek, Krisl, Starůstka, Blažek, Dvořák O. - Tatarčík, Dvořák P., Tatarčík - Kratěna, Sochorek, Šebesta - Varga D., Vaněček, Pavlas

HC Nový Jičín: Urbánek - Hruškovský, Andrýsek, Štindl, Vašut, Koloničný, Pelikán, Valchář M. - Glabazňa, Toman M., Kabeláč - Sluštík, Macháček, Skaloš - Uhlár, Bacul, Zedník - Toman R.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS