O další body se budou Bobři prát v Porubě
úterý 16.10.2012 | David Fabián |

O další body se budou Bobři prát v Porubě

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už osmým kolem pokračuje letošní ročník druhé ligy skupiny východ a Bobry z Valašského Meziříčí v něm čeká celek ostravské Poruby, tedy tým, ke kterému mají naši hokejisté bodově nejblíže v tabulce. Zápas, který začíná ve středu v 18 hodin, tak bude pro hokejisty Valašského Meziříčí velice důležitý.

Bobři za sebou mají dva zápasy, ve kterých se jim podařilo bodovat, a je třeba říci, že hlavně výkon z minulého kola proti Přerovu, poprvé pod novým trenérem, je příslibem do budoucích zápasů, stejně tak jako výborný výkon brankáře Slováka, který zneškodnil spoustu vyložených šancí. Ačkoliv mají hokejisté Valmezu v tabulce pouze dva body, zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy, a věřme, že právě na ledě ostravské Poruby se to potvrdí.

Také Poruba už letos měnila trenéry. A pod vedením nové trenérské dvojice odehráli porubští hokejisté dva zápasy, přičemž v obou případech dokázali bodovat. Nejprve si poradili 4:3 s favoritem z Karviné a na ledě Opavy podlehli 2:3 až po prodloužení. Rozšířili tak své bodové konto na číslo osm.

Před letošní sezónou Poruba značně obměnila kádr. Jistě největší posilou je expřerovský brankář Radek Tihlář. Obranné řády vyztužil fanouškům Bobrů dobře známý Lukáš Zientek a dále je třeba zmínit také trojici útočníků Jiřího Haška (z prvoligového Berouna), Jana Matějku a Martina Bučka (oba z Hodonína).

Na čele produktivity je prozatím se sedmi body mladíček Rostislav Vaněk (2+5). O dva body méně má na kontě již zmíněný Martin Buček (4+1). Z obránců jsou na tom nejlépe Lukáš Prokop (1+2) a Jiří Šindelář (0+3).

Oba vzájemné zápasy, které spolu dnešní soupeři sehráli v Ostravě v minulé sezóně, vyzněly lépe pro Bobry, kteří si po dvou těsných výhrách odvezli všech šest možných bodů. Jestli se jim podaří na tyto vítězství navázat i v letošní sezóně se dozvíme už dnes večer.

Sestava Poruby z minulého kola: Tihlář – Šindelář, Wolf, Hruzík, Prokop, Axman, Slavík – Matějka, Krayzel, Vaněk – Buček, Pavlačka, Seidler – Holuša, Sedlář, Vrána.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS