Po pěti letech do Orlové
pátek 28.9.2018 | Richard Müller |

Po pěti letech do Orlové

Šesté kolo ligy zavede Bobry na led nováčka. Tým, který zatím nevyhrál jediné utkání, se potácí na dně tabulky a stále čeká na první bodový úspěch. V cestě jim budou stát namlsaní Valaši s pětibrankovou výhrou v zádech. Cizinci oplývající Orlová a utužený kádr Bobrů se střetnou v sobotu od 17:00 na zimním stadionu v Orlové.

Naposled se obě mužstva potkala v sezóně 2013/14 a pamětníci na tento duel jsou na soupisce Valmezu hned tři. Porážku 0:2 na domácím ledě odnesl chytající Jiří Slovák společně s Ondřejem Martiníkem a Vojtěchem Barošem.

O několik let později jsou předzápasové prognózy poněkud jiné. Valašské Meziříčí bojuje o umístění mezi nejlepšími čtyřmi týmy tabulky a pro Orlovou se jedná o úvodní sezónu po postupu z krajského přeboru.

Valašské Meziříčí začíná stavět kádr na svých hráčích, ovšem Orlová se musí spoléhat na spolupráci s prvoligovou Porubou.

Roli lídra obrany Bobrů velice rychle přebral Michal Žák (2+3), jenž je zároveň na čele bodování. V útoku s ním drží krok Rostislav Vaněk (1+4), který na více gólových zápisů ještě čeká.

I přes výsledkové neúspěchy je mezi Orly několik lídrů, kteří ovšem nemají české kořeny.

V čele bodování stojí s identickým bodovým ziskem dvojice Rusů Arslan Achmeťjanov (2+2) a Sergej Golev (2+2). V brankovišti se střídají hned dvě velká jména, a to René Svoboda s Andreasem Kubáněm, ani jeden z nich však nemá průměr inkasovaných branek pod hranicí pěti.

Utkání se odehraje v sobotu 29. září od 17:00 na zimním stadionu v Orlové.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive