Dominik Pokorný vstřelil vítěznou branku v zápase s Velkým Meziříčím, do statistik se střelecky zapsal i proti Novému Jičínu. Jak hodnotí zápas s Ďábly, který se nakonec i po jeho zásluze podařilo otočit?

Po bezbrankové první periodě se v druhé třetině po gólu kapitána Křivohlávka dostali Bobři do vedení, ještě před zazněním sirény ale stihli Ďáblové skóre otočit na 1:2. „Dvě třetiny byly z naší strany vlažné, ale do třetí se přeházela sestava. Něco jsme si řekli v kabině, udělaly se změny a ve třetí části jsme Nový Jičín přehráli. Škoda třetí branky, kterou jsme dostali, mohli jsme zápas dohrát více v klidu. Je těžké dohrávat zápasy, když se vede jen o jeden gól,“ hodnotil zápas útočník Pokorný.

Do poslední periody nastoupili Valaši v pozměněných formacích, ve hře se toho hodně změnilo. ,,Začali jsme si více věřit na puku, víc jsme stříleli a chodili do branky. Šlo vidět, že potom nám Jičín v mnoha případech nestíhal,“ připomíná střelec branky na 3:2.

Předtím za Valachy do několika zápasů nenaskočil. ,,Mám náročnější práci, dělám desetihodinové směny a někdy mi to bohužel nevyšlo. Ve Znojmě mi potom vykloubili rameno, a byl jsem tak dva týdny mimo hru. Ale už se do toho pomalu dostávám. Každým tréninkem se to zlepšuje a jsem taky moc rád, že to je vidět i v zápasech,“ říká s pokorou staronová posila Bobrů, která během léta zavítala na Valašsko z nedaleké Kopřivnice.