Poprvé na ledě Žihadel. Valaši jedou potvrdit vzrůstající formu do Moravských Budějovic
pondělí 14.10.2019 | Daniel Gargulák |

Poprvé na ledě Žihadel. Valaši jedou potvrdit vzrůstající formu do Moravských Budějovic

Druhá liga napíše své další pokračování už ve středu 16. sprna netradičně od 18:30 hodin i v Moravských Budějovicích, kde míří družina trenéra Weintritta za dalšími body do tabulky. Valachy ale rozhodně nečeká nic lehkého. Žihadla budou plná odhodlání Bobrům vrátit ostudnou prohru z prvního kola a poprvé v sezóně také bodovat.

Moravské Budějovice stále bez bodu. Přijdou první body po zápase s Bobry?

Žihadla nevstupovala do letošní sezóny s příliš optimistickými očekáváními, nicméně nulový bodový zisk po devíti kolech neočekávali v Moravských Budějovicích snad ani v těch nejdivočejších snech. Mladý tým Žihadel se krčí beznadějně na posledním místě skupiny Východ se skóre 14:55 a v živé paměti má také zajisté výprask na ledě Valachů, odkud odjížděl s desetigólovým přídělem. Moravské Budějovice mají další šanci na reparát. Vstup do druhé pětiny soutěže si zajisté všichni v černo-žlutém přejí oslavit prvními body do tabulky.

Bobři nabírají na formě. Uspějí i na ledě Žihadel?

Svěřenci trenéra Weintritta se i přes některá utkání, kde nedokráčeli k plnému bodovému zisku, prezentují prozatím skvělou hrou, která Valašské Meziříčí zdobila hlavně v závěru loňského ročníku. Tým okolo kapitána Petra Dvořáka bodoval naplno třikrát za sebou a bude chtít stejný metr udržet i po utkání v Moravských Budějovicích. Zaútočí Bobři znovu na druhé místo skupiny Východ a potvrdí nabírající formu? Odpovědi přinese středeční podvečer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS