Poprvé v novém roce doma. Do Valmezu přijede Kopřivnice
úterý 7.1.2020 | Daniel Gargulák |

Poprvé v novém roce doma. Do Valmezu přijede Kopřivnice

Po vydařeném utkání na ledě Havlíčkova Brodu se hráči Valašského Meziříčí již připravují na dalšího soupeře. Na Bobří hráz dorazí šestá Kopřivnice, která hodlá útočit na vyšší pozice v tabulce, ale musí si dávat pozor i na svá záda. První mistrovský duel na domácím ledě uvidí diváci Valašského Meziříčí již tuto středu 8. ledna od 18:00.

Tatrovka drží první šestku

Kopřivničtí hokejisté se již několik kol drží v první šestce, která zaručuje účast v play-off Druhé ligy. Na záda jim však dýchá Nový Jičín i znovuzrozený Žďár nad Sázavou, tedy týmy, které by se jen těžko smiřovaly s koncem sezóny již po základní části. Kopřivnice je postrachem i pro favority skupiny, naposledy ale podlehla Drtičům na jejich ledě těsně o jednu branku.

Valaši v novém roce zabrali

Nový rok, nová příležitost. Pro svěřence trenérů Weintritta a Plška dosti jasné a stručné heslo, které přeměnili na 110% ve skvěle zvládnuté utkání na ledě Havlíčkova Brodu. Bobři v utkání dominovali a zaslouženě odjeli z Kotliny s výhrou 6:3 a všemi třemi body. Nyní je čeká první domácí utkání nového roku proti blízkému soupeři z Kopřivnice.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS