Předposlední utkání v Šumperku, ve hře je hodně!
pátek 23.2.2018 | Richard Müller |

Předposlední utkání v Šumperku, ve hře je hodně!

Poslední venkovní zápas a stále je o co hrát. Hokejisté Valašského Meziříčí utnuli právě včas sérii čtyř porážek v řadě a na domácím ledě opět setnuli favorizovaného lídra ligy Porubu. O tom, jaká bude jejich výchozí pozice do play-off napoví sobotní utkání v Šumperku.

Prolomí Bobři šumperský led?

Valaši v minulém utkání hráli pod tou nejméně početnou diváckou kulisou v sezóně. Není se čemu divit. Prohry se soupeři ze spodní části tabulky mnoho lidí odradilo. Ovšem ti, co přišli, nelitovali. Bobry nesrazila úvodní inkasovaná branka a nejlepší střelec modrobílých Jakub Pořický srovnal skóre. Do euforie se dostala hrstka diváků překvapivě během vlastního oslabení. Martin Kývala ujel s kotoučem a našel Josefa Daňka, jenž si pohrál s gólmanem a poslal Valmez do konečného vedení 2:1.

Šumperští Draci na tom nejsou výsledkově o nic moc lépe. Na dva předchozí neúspěchy navázali duelem v Opavě, kde s outsiderem skupiny prohráli 2:4. Na rozdíl od Bobrů mají pod Jeseníky svou pozici do play-off jistou a zbývající dva duely na tom nic nezmění. Sobotní zápas pojal šumperský klub jako rozlučku s aktivní kariérou hokejisty Zdeňka Novosada, jenž přesídlil na trenérskou lavičku. Novosada si mohou pamatovat fanoušci i v drese Bobrů.

Poslední zápasy Draků

Poruba - Šumperk 5:2
Šumperk – Hodonín 2:4
Opava - Šumperk 4:2

Sestava Šumperku z minulého utkání:

Lakosil – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč – Novosad, Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Králík, Skopal, Půhoný, Fisher, Vymazal, Ostřanský.

Shrnutí

Utkání 48. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky Draci Šumperk a HC Bobři Valašské Meziříčí se odehraje v sobotu 24. 2. 2018 od 17:00 na Zimním stadionu města Šumperk.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS